Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy figyeljen rám?

Mit tegyek, hogy figyeljen rám?

Figyelt kérdés

Azvan, hogy anyám minden cuccomba turkál.

Hiába kérem meg, hogy ne pakolja össze a szobámat, ne rendezze el helyettem az életem (pl. ne ő keressen nekem diákmunkát, mertén kerestem magamnak- másdolog h nem volt álláslehetőség :/ - , de ő még belepiszkált, vagy hogy be akarta csomagolni a tk-jeimet) Szval hiába kérem meg, hogy ne tegye, csakazértis megcsinálja. A Facebook profilomba is beleturkált, mostmár gépenis uj felhasználót csináltam magamnak jelszóval, hogy ne piszkáljon bele az életembe...

Ha leülnék vele nyugodtan megbeszélni rögtön kiabál.

Mondhatom szépenis, csunyánis, mindig aztvágja a fejemhez, hogy milyen gonosz vagyok, és olyan dolgokat, amikről még nem is tehetek, például, hogy ő mindent a seggem alá tol "anyuci ad pénzt"....Ha tudtam volna nyáron dolgozni, akkor lenne pénzem, és nemkéne tőle kérnem!

Ésannyira nyomasztó, hogy nem hagyja, hogy legyen magánéletem. Régen még a falról is letépkedte a rajzaimat. Minden fontos dolgomat kidobálja.

Mit tudok ellene tenni?


2011. szept. 2. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Beszéljétek meg a dolgaitokat.
2011. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?(először is) hány éves vagy? pff hát bocsi de kicsit szívás. mintha csak a haverom hallanám(nem ide tartozik de ha érdekel leírom na mind1) kérdezd meg hogy miért ilyen meg 'nyalizz' :S tudom sz.r de hátha. hogyha azzal jön hogy adott pénzt akkor mond azt pl hogy köszönöm szépen a segítséget de légyszíves, nekem nem lehet magánéletem? vagy valami.
2011. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. válaszoló. látom nem olvastad el amit mondott. idézem:

"Ha leülnék vele nyugodtan megbeszélni rögtön kiabál.

Mondhatom szépenis, csunyánis, mindig aztvágja a fejemhez, hogy milyen gonosz vagyok, és olyan dolgokat, amikről még nem is tehetek, például, hogy ő mindent a seggem alá tol "anyuci ad pénzt"

2011. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja neharagudj ezt lehagytam.

16 éves vagyok és lány.

Jaés ha gondolod elmesélheted haverod dolgátis, szivesen meghalgatom.

Köszi az eddigi hozzászólásokat.

2011. szept. 3. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!