Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira érdektelen a párom!...

Annyira érdektelen a párom! Mit csinálhatnék vele, hogy jobban figyeljen rám? Vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem érdekli mi van velem. az egy dolog hogy magától nem kérdezi meg, hogy vagyok. A nagyobb baj, hogy mondok neki valamit, ami sázmomra rettentő fontos, ő meg mintha meg sem hallaná... pl mondtam neki hogy beadtam a jelentkezésem egyetemre. az ő válasza az volt, idézem "aha, képzeld, a cég kapott új autokat". Leérettségiztem, ő felhívott -vagyis kezdjük ott hogy hívott érettségi közbe, aztán felháborodottan kérdezte hogy milrt voltam kikapcsolva- szval felhívott, ezsébe sem jutott emgkérdezni milyen volt... ezek csak példák, notoriusan, minden nap ez van. Sosem kérdi mi van velem, ha elkezdek neki mesélni valamit a szavamba vág és ő beszél, mintha én nem is akartam volna semmit mondani...

szerintetek?


2010. jún. 14. 19:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem is az érdektelen a jó szó...mindegy, értitek :)
2010. jún. 14. 19:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán az önző jobb szó rá. Lehet azt mondani, hogy ahh persze minden pasi ilyen, szórakozott stb.. de ez azért túlzás. Ha valaki főzne mosna rá stb, nem biztos hogy észrevenné, hogy nem te vagy otthon. Hát, vagy kérdőre vonod, vagy szeded a sátorfádat.
2010. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te is vágj vissza neki,tehát ha mondd valamit,akkor csak bólogass rá,vagy mondd,hogy jól van..meg mittomén..és vágj hozzá unalmas arcot..:/ így talán megérti,hogy jobb,ha nem használ ki.
2010. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
miért vagy egy olyan fiúval aki sza*ik rád??? már bocs. keress egy olyan pasit akit érdekli mi van veled. nem érdemes játszmázni, ha téged ez ennyire zavar mondd meg neki, ha nincs változás akkor viszlát.. különben csak vesztegeted az időded egy rossz pasi mellett.
2010. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenkivel ilyen flegma? flegmatikus típus? mert ha igen akkor nem nagyon tudod megváltoztatni... te milyen típus vagy, kolerikus vagy szangvinikus, esetleg melankólikus? nem ártana ilyen dolgoknak utánanézned, hogy tudd mi is a jó neked és mi nem.
2010. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!