Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban aljas húzás lenne ez...

Valóban aljas húzás lenne ez részemről?!

Figyelt kérdés

Párom szeretné, ha összeköltöznénk 2 éve vagyunk együtt és történtek dolgok a múltban ami miatt, nem vagyok benne biztos hogy ő az a férfi akivel le szeretném élni az életem.

Az életem olyan stádiumban van, hogy szeretnék magamra koncentrálni, nem akarok a zűrös magánéletemmel foglalkozni a karieremre szeretnék koncentrálni, nem vágyom új kapcsolatra, nem szeretnék ismerkedni és még nem szeretném megtalálni azt a férfit akivel esetleg lenne közös jövőnk. Bár azt se tudom, hogy a jelenlegi páromtól mit akarok!

A történet annyiból áll, hogy én őrülten szerettem őt mindennél jobban, ő kihasznált, becsapott majd eldobott. Rájött, hogy hibázott mindent megtett hogy visszaszerezzen- visszakapott, csakhogy már rég nem érzem azt amit az elején. Most fordult a kocka! Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem mert szeretem, különben nem lennék vele. Csupán azt érzem, hogy nem akarok többet a kapcsolatunkon gondolkodni, majd lesz, ahogy lesz állásponton vagyok.

Viszont párom egyre jobban erölteti az összeköltözést és lassan kifogyok a kifogásokból. Persze én is szeretném, csak számomra ennek nincs olyan nagy jelentősége. Számomra ez egy próba lenne, arra hogy működik-e van jövőnk vagy pedig nem és kilépek a kapcsolatból.

Barátnőm szerint pedig ez szemét húzás a részemről, szerinte azzal szokás összeköltözni akivel nagyon komolyan gondolom és ennek egy lépcsőfoknak kellene lennie a közös jövő, családalapítás felé.

Ti mit gondoltok erről? Tényleg szemét húzás lenne a részemről? Mert én egyáltalán nem érzem annak


2011. szept. 3. 00:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én azt tartanám a legcélszerűbb dolognak, hogy ŐSZINTÉN mindent átbeszéltek. Ha tényleg szeret tégedet, akkor meg kell, hogy értse, hogy időre van szükséged ahhoz, hogy a múltra való tekintettel el tudd dönteni, hogy valóban ő-e életed párja. Sokminden áldozatot megtettél érte korábban, most szeretnél kicsit magadra találni, ebben legyen ő segítő partner, mint csak magát előtérbe tevő valaki.


(Persze érdekes az egész, mert általában a nők akarnak mindig, mielőbb összebútorozni, a pasik azok, akiknek a közös program és a szex megy együttélés nélkül is, de hát van kivétel, úgy látom.)

2011. szept. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
44%
"Amikor összejöttünk én mindent háttérbe szorítottam miatta. " Na ez volt rögtön az első hibád. Ezek után ne csodálkozz... Nem feláldozni kell magad és aztán elvárni, hogy ettől elájuljanak.
2011. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!