Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyerjem vissza a bizalmát?

Hogyan nyerjem vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés
Egyszer megcsaltam a párom, de ennek már fél éve, de persze azóta sem tud bennem maximálisan megbízni. Már számtalanszor megbeszéltük, megbántam, de persze nem hibáztatom csak rossz, hogy nem lehet egy önálló lépésem sem, amiről ne kéne beszámolni.
2011. szept. 3. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én párom lennél,felőlem fejre is állhatnál,akkor se biznék benned többet.Bár én veled se maradtam volna...
2011. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ogen, valószínüleg én sem maradtam volna veled. Gondolj bele, milyen érzései lehetnek a párodnak. Lehet azon filózik, hogy mi történhetett, mi volt az, amit ő nem tudott megadni neked, és amiért egy másik embernél vigasztalódtál. Nem fogod soha visszanyerni a bizalmát. Lehet, hogy már nem fog mindig utánadnézni, de a bizalmát nem tudod, nem lehet, visszanyerni. Ha egyszer megtetted, megteheted többször is.
2011. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megértem amit írtok, de már annyiszor átbeszéltük, megbántam. Láttam a tekintetét, hogy mekkora csalódás volt ez neki és soha többé nem akarom így megbántani. Egyébként nő vagyok...
2011. szept. 3. 15:09
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Kedves, nem csak a te hibád ,hogy megcsaltad őt!


Biztos csúnyán bánt veled, és nem tudott kielégíteni téged

2011. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ez a kapcsolatunk elején volt és besokalltam, hogy már egyből házasságról beszélt meg stb. De azért ne hárítsuk rá! :)
2011. szept. 3. 15:13
 6/10 anonim válasza:
100%
15:01: ha férfi akk dögöljön meg ha nő akkor csak fogja vissza magát? oszt már miért? mert csak a nő tud mindent megadni a férfinak? ki nem állhatom az ilyen gondolkodást
2011. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért megcsalni mert túl komolyan gondolta veled a dolgokat?


És csodálkozunk mi normális nők,hogy az átlag pasi ódzkodik ilyennel előhozakodni...


undoritó hogy ilyenek vannak mint te


első voltam

2011. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
utolsónak igaza van (15:24 voltam)
2011. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Se ítélkezést, se bocsánatot nem kértem tőletek, csak néhány tippet, hogyan járhatnék a párom kedvében.
2011. szept. 3. 16:51
 10/10 anonim ***** válasza:

hát elég nagy baj, hogy a saját önzőséged ide vezetett.

ha azt akarod, hogy bízzon benned, talán néha küldj szeretlek sms-t, vagy néha hívd fel, hogy hol vagy, és nagyon várod, hogy találkozzatok. vagy mondd meg neki, hogy korábban végeztél a munkahelyeden, indulsz eléje. figyeld meg, mit szeretne enni, előfordulhat, hogy megemlíti, másnap vedd meg, főzd meg.

arról is gondoskodj, hogy a szádból jót halljon vissza magáról. tehát jókat mondjál róla erre arra, vissza fogja hallani, és ez jól fog neki esni.

2011. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!