Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nyerjem vissza a bizalmát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyerjem vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés
A barátommal 10hónapig együtt voltunk és vissza akarom kapni de a legfontosabb h visszanyerjem a bizalmát h újra bizzon bennem (hazudtam neki). Még mindig szeretem és ő is de már nem bízik bennem. A lényeg h szeretjük egymást de nem vagyunk együtt mert nincs bizalom. Mit csináljak?
2011. márc. 13. 21:14
 1/6 anonim válasza:
Próbáld valahogy meggyőzni az ellenkezőjéről hogy igen is bízhat benned. Ha nem volt olyan nagy mértékű hazugság akkor mindenképp megérdemelsz még egy esélyt ha nagy volt akkor is mert ha igazán szeretitek egymást akkor nem lehet akadály.
2011. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de mindent próbáltam szerelmes levél,vers minden amit csak lehet.de még mindig felhozza és azt mondja h nemtud túl lépni rajta.de biztosan tudom h szeret.elvagyok veszve...
2011. márc. 13. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Legalább átérzed azt amit nem igen hangoztatnak manapság. Becsüld meg a bizalmat mert nem örörkzöld. Egyszer elszárad soha nem nyílik többé.

34 ffi

2011. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de bármit megtennék érte...tudom h hibáztam.:/
2011. márc. 13. 22:07
 5/6 koltt ***** válasza:
Nem tudom hogy mi volt az amiben hazudtál, és a barátodat sem ismerem, megint csak saját tapasztalatból írok, mert nekem is hazudott a barátnőm, és én sem tudok túllépni rajta, tulajdonképpen egyáltalán nem haragszok már rá, de egyszerűen nem tudok megbízni benne, és így értelmetlen, hiába szeretem mindennél jobban.
2011. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azért köszönöm a segítséget.:)
2011. márc. 15. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!