Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez belefér, vagy...

Szerintetek ez belefér, vagy már elfogadhatatlan egy házasságban?

Figyelt kérdés
A férjem berúgott.Szóvá tettem a viselkedését, mire ő megrángatta a hajam nem is egyszer és ököllel fejbe vágott hátulról.Jó nem teljes erővel, de mégis éreztem.Azt mondtam neki menjen el.El is ment, most nem tudom hol lehet, talán a szüleinél.Szerintetek sem szabad az ilyet eltűrni?Volt már rá példa, de már nagyon régen.
2011. szept. 3. 20:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
Aki az alkoholtól agresszívvá válik, az egy agresszív ember, csak jól titkolja. Az alkoholtól elveszti a kontrollt, előjön a valódi énje. Mi tart mellette? Mármint miért nem tudsz lépni? Abban ne bízz, hogy majd jobb lesz.
2011. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Softness ***** válasza:
47%

hat en nem tudom...soha nem utott meg meg a parom, de szerintem en nem tudnam elhagyni, arrol nem is beszelve hogy neha mindenkinek elborulhat az agya, en pofoztam mar meg ot, es nem hagyott el erte. :)


21/N

2011. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Softness ***** válasza:
29%

22:39-es vagyok


Nalam kevesbe ferne bele hogy lereszegedik, az en ferjem soha nem iszik. Aki iszik az boldogtalan, miert boldogtalan a ferjed?

2011. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
ne enged hogy bár mijen terrorban tarcson azt senki sem érdemli meg!
2011. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem mindig iszik, nem alkoholista.Csak bizonyos alkalmakkor.Nem azért, mert boldogtalan lenne.
2011. szept. 4. 10:04
 16/19 A kérdező kommentje:
Tegnap este még hazajött, lefeküdt aludni és most mintha mi sem történt volna.
2011. szept. 4. 10:09
 17/19 Softness ***** válasza:
Akkor fogd fel te is ugy, mi nok mindent tuldramatizalunk...
2011. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

az én párom csak szimplán bunkó, ha iszik.

ilyenkor megmondom neki, hogy menjen a drágalátos haverjaival, aztán ha tud kulturáltan hozzám szólni, akkor jöhet haza.

tudom, hogy soha nem ütne meg, legalábbis már elég régóta együtt vagyunk, ahhoz, hogy ebben biztos legyek.


a fizikai erőszak nálam nagyon nem fér bele, a verbálisat pedig elkerülöm. ha józanul idióta, akkor pedig kivédem, és szankcionálom.

2011. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan ok egy kapcsolatban (sem), amiért az egyik fél kezet emelhetne a másikra. Az a szomorú még ebben, hogy te magadban keresed az okot, hogy mivel provokáltad ki az agressziót. Inkább örülj, hogy magától lelépett a pasi.
2011. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!