Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha egy nő nem...

Normális az ha egy nő nem veszi észre hogy a pasi csalja?

Figyelt kérdés
5 hónapon keresztül...
2011. szept. 3. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Én olyat is tudok, ahol a feleség már 6 éve nem veszi észre, hogy a pasi csalja, És már gyerek is született az új kapcsolatból.
2011. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
én nem hiszek abban, hogy nem veszi észre, max nem AKARJA észrevenni...
2011. szept. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

A rokonságban is volt ilyen. A 2. gyereket szülte meg a szerető, amikor bevallotta a faszi a feleségének.

Aztán feleségül vette a szeretőt.

2011. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elég nehéz belátni ha aszt hiszed a pasidról h csak téged szeret! még ha vannak jelek akkor is
2011. szept. 3. 22:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... elvileg lehet, ha a férj amúgy is kötetlen munkaidőben dolgozik, normális ha hirtelen túlóráznia kell és ügyel a látszatra.
2011. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ahoz képest amit leírtatok nekem szerencsém van. Elkerültem a házasságot még időben :)
2011. szept. 3. 22:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagyon jó hazudozók, akik a legapróbb részletekig felépítenek maguknak egy másik életet, és a testbeszédük se árulja el őket, nehéz lebuktatni ezeket az embereket. Hihetetlen, de igaz.


Volt egy műsor is anno, egy pasi kitalált magának egy életet, álmunkahelyet, nem tudom már miért, és a felesége semmit nem sejtett.


Az egyik kolléganőm párja házas volt és ez a gyerek után derült ki pár évvel, mert a férfi egyik kollégája beleszeretett a nőbe és elmondta neki, hogy házas. Kész pofára esés volt, hisz semmi jel nem utalt rá.

2011. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Normalis. Miert, elvaras, hogy gondolatolvaso legyen?:)
2011. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyik kolléganőm párja házas volt és ez a gyerek után derült ki pár évvel,"


Eeeez mekkora nagypályás szociopata, tejoisten!

2011. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Első vagyok. Nekem is az a véleményem, hogy ez a dolog még azért nem derült ki, merta feleség nem AKARJA észrevenni. Meg persze ő is éli a sjaát kis életét, lehet, hogy ezzel van elfoglalva.
2011. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!