Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az miért van, hogy már lassan...

Sinjockey kérdése:

Az miért van, hogy már lassan ballagok általánosból, és még most is majdnem minden apró gondon elkezdek sírni. Egyszerűen velem van a gond vagy valami mentális gond?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Nem bírod kezelni a stresszt valószínűleg, tehát ha bármi stressz ér gondolom azonnal elsírod magad. Én 27 éves vagyok, de még mindig ilyen, a múltkor elsírtam magam a t-mobile ügyfélszolgálatán mert csúnyán nézett és gorombán beszélt velem a nő én meg ideges lettem... Képzelheted, hogy hogy meg volt ijedve, látja a főnök, hogy sírva fakad az ügyfél a pultjánál :D

Viszont egy-két kínos szituációtól eltekintve én úgy gondolom, hogy az egészségemnek sokkal jobb ez így, mint a többi embernek, akik olyan sokat képesek csak úgy magukban is idegeskedni. Én arra pl képtelen vagyok.

Nekem annyit javult ez idővel, hogy mostmár képes vagyok késleltetni: tehát pl a vizsga elején még nem sírom el magam, kibírom addig, amíg kijövk a viszgáról és elmegyek a mosdóba, hogy a többiek ne lássák. Diplomavédésnél vicces volt: én voltam az egyetlen, aki sírt, és az egyetlen akinek 5-ös lett :D

Nincs veled semmi baj, van ilyen ember is meg olyan is. Mi ilyenek vagyunk. Van aki ezt kinövi, én már nem fogom az biztos...

2011. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,ezzel rengeteget segítettél nekem már máshogy fogom ezt látni,elfogadom.
2011. aug. 15. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Én pl.őrjöngök és óriásit káromkodok,lekáromlom a jóistent az égből ha ideges vagyok és elküldök mindenkit a sóhivatalba,ha ideges vagyok...ha közhivatalba vagyok,akkor általában mérsékelem magamat,de ennyi... ha nagyon durva,fordulj vele orvoshoz...nem tudom,mit mondhatnék...
2011. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!