Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert van az hogy ha akarmilye...

Miert van az hogy ha akarmilyen traumas helyzetben vagyok mindig csak ugy elkezdek sirni akaratomon kivul?

Figyelt kérdés
pl verekedes a suliba levonjak a magaviseletemet es amikor ki akarom magyarazni magamat elkezdek sirni akaratomon kivul. Miert? Hogyan tudnam orvosolni?
2011. máj. 26. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem
2011. máj. 27. 13:49
 3/7 A kérdező kommentje:
oke valaszok nincsenek?
2011. máj. 27. 18:07
 4/7 anonim válasza:

Szia!

ez egy teljesen normális emberi reakció. valószínűleg az alkatod olyan, hogy picivel könnyebben sírod el magad másoknál, de ez abszolút normális. nem kell orvosolni:)

a traumás helyzetek (bár ezek picit komolyabbak mint pl egy iskolai verekedés) általában azt az érzést keltik benned, hogy veszélyben vagy. teljesen érthető ha sírással reagálsz.

2011. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régebben én is teljesen ilyen voltam,mindenek elsírtam magam.De ahogy idősebb lettem,egyre kevesebbszer volt ilyen és mára már teljesen kinőttem. :D 17/L
2011. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En pasi vagyok es a verekedesekben en szoktam nyerni.
2011. máj. 29. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Veled vagyok, én is mindenen sírok, főleg ilyen helyzetekben, de nagyon zavar, ezért szeretném orvosolni a problémát.
2013. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!