Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen beképzelt...

Miért lett ilyen beképzelt mióta megkérték a kezét? Ez mindenkinél így megy?

Figyelt kérdés

Az unokatesómmal régen nagyon jóban voltunk, jóindulattal volt hozzám, segített amiben kellett stb. Aztán összejött egy pasival és utána egyre ritkábban beszéltünk/találkoztunk. Ez a pasi megkérte a kezét (hamarosan esküvő) de azóta mióta eljegyezték mintha kicserélték volna: fellengzős, ő mindent mindenkinél jobban tud, jön a "bezzeg én" szöveggel, engem egy sz*rnak néz akit ki kell oktatni...

Nagyon sokszor úgy felhúz, hogy legszívesebben elküldeném a fenébe. Más is megváltozik?


2011. szept. 4. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az utolsóval.

aki a kilyukadni-t j-vel írja, az tényleg elég egyszerű teremtés lehet.

mellesleg saját magának mondott ellent...

na mindegy.

2011. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

19:50 pedig amióta világ a világ a normális az, ha az emberek megházasodnak, és gyermekeik lesznek! Mivel te házasság ellenes vagy , feltételezem, hogy vagy "meleg" vagy, vagy nem kellessz senkinek! vaaaagy egy nagyon csúnya válás után lehetsz!!! De mindegy is mert tulajdonképpen nem rólad van most szó.


a kérdezőhöz, csak annyit, hogy ha olyan közel voltatok egymáshoz az unokatesóddal, akkor gondolom van esélyed rá, hogy normálisan leüljetek, és elmondd neki ami téged bánt. Ez a legjobb amit tehetsz. Vagy nem szólsz semmit, hanem mindenki másra hallgatsz amiket itt irígy emberek összehordanak. Magadra hallgass, és tedd amit érzel! Valószínűleg egyszer neked is lesz majd gyűrű az ujjadon! :)

2011. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
19:56 csak hogy tudd 20 éve nem élek az orszagban, és örülök annak, hogy nem felejtettem el jobban magyarul írni . Ami egyébként azt illeti, hogy azon kívül még másik 5 nyelven tudok írni és beszélni, lehet hogy nem a leg helyesebben, de még mindig valószínűleg több, mint amennyin te tudsz. :)
2011. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"pedig amióta világ a világ a normális az, ha az emberek megházasodnak, és gyermekeik lesznek! Mivel te házasság ellenes vagy , feltételezem, hogy vagy "meleg" vagy, vagy nem kellessz senkinek! vaaaagy egy nagyon csúnya válás után lehetsz!!! De mindegy is mert tulajdonképpen nem rólad van most szó."


Hetero vagyok, párkapcsolatban élek és nem voltam még házas.

Régen a földbirtok miatt házasodtak vagy az öröklődés miatt, úgyhogy ugrik az okos elméleted.

Mi az az öt nyelv, amin beszélsz?

(Írtam volna neked privátot, de persze nem engedélyezted.)

2011. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!