Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány nő szülés után miért...

Néhány nő szülés után miért lesz beképzelt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
konkrét indok?
2011. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Akik beképzeltek azok a házisárkányok.A többi sem beképzelt,legfeljebb túlságosan is örül neki és nemgyőzi kiknek mutogatni,stb...remélem segíthettem
2011. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Remélem h nő vagy mert ha férfi akkor egy sót se szóljál.Nem neked kell kihordani aztán fájdalmak között megszülni a gyereket.Egy kis beképzeltség szülés után mindenkinek kijár.
2011. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Én is szültem, mondjuk nem érzem,hogy beképzelt lennék.De az érzésem nekem is az, hogy hihetetlen büszke vagyok a kis törpémre.Meg én csak a páromnak szoktam, mondani, hogy maradjon csöndbe, mert nem ő vajúdott 9 órát.

De valaki ezt olyan nagy dolognak éli meg, hogy egyből fent hordja az orrát, mert, hogy ő szült egy gyereket.Nem mondom, tényleg elég nagy dolog egy ember életében, de nem annyira, hogy egyből mindenkinél jobbnak és többnek érezze magát..

2011. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Mire gondolsz ?
2011. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

"A kéz, amely a bölcsőt ringatja, a világot is igazgatja."


Ez egy filmben volt, de szerintem sokan tényleg így gondolják...

2011. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

Miért lenne beképzelt?? mert akkora lesz mint egy viziló(tisztelet a kivételnek) meg eglsznap a gyereksírást hallgatja és nem alszik napokig este,??

hát nem tudom h ettől ki lett nagyképű de gratulálok neki!!:DD

2011. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

Néhány??


A legtöbb!!


Mert talált egy palimadarat, akit sikerült csőbe húznia!!

2011. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a kismamák csak büszkék a babájukra:)És néha túlzásokba esnek, ami idegesítő is lehet.De a többség aki beképzeltnek tartja őket, az egyszerűen irigy rájuk, mert nekik van már gyerekük.

De ha férfi vagy akkor inkább csönd:)

2011. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem is azért, mert sikerült valakivel elvetetni magát és szült egy kölyköt is neki, és azt hiszi, hogy élete végéig magához láncolja az illetőt. Nem tudom mi olyan nagy dolog, de a legutolsó hülye is tud gyereket csinálni, nem értem miért kell beképzeltnek lenni.
2011. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!