Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eleflejtette a párom, hogy ma...

Eleflejtette a párom, hogy ma van a születésnapom! Nekem nagyon rosszul esett. Hogy kezeljem a dolgot?

Figyelt kérdés

Tegnap este még eszében volt, aztán ma várom, hogy legalább annyit mondjon, hogy bukjak fel, de semmi!!

Aztán délután 5 körül megkérdeztem, hogy nem akar-e esetleg mondani valamit és akkor esett le neki, hogy mi van! 3 éve vagyunk együtt, eddig még nem volt hasonló eset! Ez annak a jele, hogy már nem vagyok olyan fontos neki? Lehet, hogy nem fognám fel akkora tragédiának, de mivel várandós vagyok sok minden elég érzékenyen érint..


2009. ápr. 20. 19:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

:D:D:D Köszönöm szépen a válaszokat!

Meggyőztetek, feladom az eredeti tervem és nem játszom a haragost egy hétig! :):):)Szerintem most úgyis megjegyzi egy életre! :)

2009. ápr. 20. 20:44
 12/15 anonim válasza:
100%
AZ Én Párom mindig megjegyzi hála istennek.De volt már velem is igy csak a névnapomon és nagyon rosszul esett de ez nem kifogás sztem hogy férfi mi nök megtudjuk jegyezni akkkor ök is.
2009. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Biztos, hogy fontos vagy neki!

Egyszerűen olyanok a férfiak, hogy egyszerre max. 2 dátumot tudnak megjegyezni.

Van is egy ilyen mondás, sajnos már nem emlékszem rá pontosan, valahogyan így van:

A nők megjegyzik és számon tartják az első randi dátumát, az első csók dátumát, az első szerelmes éjszaka dátumát. A lánykérés dátumát, az esküvő dátumát, a gyermek készítésének dátumát, a gyerek első rúgásának dátumát, a szülés dátumát, az első fog megjelenésének dátumát......

Míg a férfi megjegyzi a születésnapját és a következő focimeccs dátumát. Jó esetben.

A férjem csak azért nem felejti el, mert minden fontos esemény előtt két héttel finoman utalgatok.

2009. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Boldog Szülinapot:)!! Szerintem ne keríts neki nagy ügyet. Biztos , hogy nagyon fontos vagy neki!! A férfiak ilyenek. Én már 5éve élek a párommal, de még mindig nem tudja mikor van az évfordulónk ,a névnapom. Én mindig figyelmeztetem előre, és így nincs sértődés. Még az Édesanyja szülinapja elött is szólni kell, különben elfelejti.

2009. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
71%

Az én apukám kb. 10 éve egyszer sem köszöntött fel, sem névnapomon sem szülinapomom. (Szüleim elváltak) Pár éve karácsonykor találkoztunk, és megkérdezte, hogy miért nem megyek hozzájuk soha? A testvéremmel napi szinten találkoznak, de még vele sem üzent soha, hogy dögöljek meg, vagy valami. :)

Ennek ellenére szeretem, és tudom, hogy nyugdíjas éveiben, majd pedálozni fog, de még meggondolom, hogy meg-e bocsájtom neki sok és fájdalmát.. :(

2009. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!