Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazassagi valsag? Mikor...

Hazassagi valsag? Mikor ereztetek ugy hogy eleg? Meg tudtatok oldani? Mibol lett eleg?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk hazasok, van ket gyerekunk, kulfoldon elunk, minden segitseg nelkul...es az utobbi idoben ugy erzem besokaltam...allandoan ra vagyok utalva...mikor jon haza, akkor ugy kerjek idopontot fogorvoshoz, orvoshoz...mert ket aproval nem tudok pl egy fogaszati kezelesre elmenni...o dolgozik, eli a mindennapi eletet...en meg ugy erzem az eleteben egy mellek szereplo vagyok, aki aszisztal ahhoz, hogy neki jo legyen...mos foz takarit neveli a gyerekeket...sokszor futottam mar neki hogy elmondjam mit erzek...de a vege az lett hogy O mindenre tud okot, hogy miert van ugy, miert vagyok en a hibas...nagyon el vagyok keseredve...nem tudom mit kene tennem... :'(
2011. szept. 5. 10:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én is éreztem már mások mellett, hogy ő él, én meg "szolgálom". nem is egyszer. és minden ilyen kapcs-ban elhagytak egy idő múlva, pedig vita sem volt ebből, mert én örömmel voltam így és nekem jó volt így.
2012. ápr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A gyermekek érkezése által az élettered beszűkült, és ezért kicsit "becsavarodtál", ez teljesen normális, minden kismama átéli ezt többé-kevésbé, ráadásul mivel nálatok két pici van, ez a "röghöz kötöttség" nálad már hosszabb ideje tart. A kicsik ezek szerint még nem járnak közösségbe. Mikortól fognak? Tervezed, hogy visszamész dolgozni? Lesz rá lehetőséged? Támogatna ebben a férjed? Ha újra dolgozni fogsz és érnek más ingerek, találsz új örömforrásokat, szerintem rendbe jössz. És fontos, hogy a férjed mindenben támogasson, és ha már te is dolgozol, segítsen be a háztartásba, illetve a gyerekek körüli teendőkbe.
2012. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!