Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? -...

Mit tennétek a helyemben? - család, pénz, dilemma bővebben lent

Figyelt kérdés

Anyum 4 éve együtt van a párjával. A csávó elég fura fazon, többször is összevesztek de a két balga szerelmes egymásba...


Szóval anyum tegnap átjött a lakásomba és itt aludt. Állandóan azt kérdezte h mit csináljon, én meg azt mondtam neki hogy hagyja mert nem fog már ennyi idősen egy férfi változni eddig se változott max. 2 napig amikor összevesztek.


Viszont ma megint telefonáltunk... tuti vissza akar menni hozzá, mert megint kérdezte h mit csináljon az ő kis drágájával szerinte most megijedt a hapsi h elveszítheti meg ilyenek és h szerinte most minden rendben lesz...


mire mondtam neki h ő most szerelmes nem látja h milyen. ő mondjuk úgy finoman megvesztegetett h ha visszamenne akkor el tudnánk kezdeni a kitalált vállalkozásomat, mert a kis szerelme tuti adna rá most pénzt - gondolom h kiengesztelje. Persze azt amint visszajön fizetném vissza, mert én nem akarok egy hasonló embernek tartozni, de ha nem csinálom meg ezt a vállalkozást akkor buktam a sulit mert nem tudom fizetni...


Ti engednétek h visszamenjen, ha kapnátok pénzt... Ugh ez olyan durva... amúgy is visszamenne, visszakívánkozik, de most eldöntöttem h nem engedem sehogy se vissza, de ezek után hogy megoldódnának az anyagi gondjaim itt a svájci frank idején...:S


2011. szept. 5. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tenném. Ezzel kvázi "feláldoznád" anyádat, mert ha összevesznek, akkor majd azért nem fog szakítani, mert te anyagilag függsz a pasijától, és nem akar majd bajt okozni neked. Én nem is gondolkoznék ezen, ilyen áron nem kell a segítség..
2011. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,nekem ez olyan,mintha eladnád a saját anyádat.
2011. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

amúgy is visszamegy magától, ha én kicsit lelki zsarolással nem tartom vissza- tegnap is csak azért maradt: anya, kell neked ez a sok stressz, megéri?


sajnos szerelmes egy taplóba...

nekem és neki is baromira kell az a pénz, az egész életem múlna rajta..:S svájci frankon vettük a lakást...


faszkivan lexarom... végülis ennek a kapcsolatnak hála bszódott el az életem, ennyit már kárpótlásként megérdemlek a sokévi szenvedésért a "szerelmük" miatt...

2011. szept. 5. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze fogad el. Én nem foglalkoznék anyámmal. Azt csinálna amit akar. Szerintem te is hagyd ha visszakar menni akkor menjen és ha kapsz pénzt még jobb.
2011. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...


Sztem az lesz amit az utolsó írt. - az már tuti h visszamegy ahogy telefonálgatunk, de akkor legalább lássak is már belőle valamit...

Anyum sajna elég leányanya volt és most éli a tinikorát... :S xD

2011. szept. 5. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!