Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Kinek...

Mit gondoltok erről? Kinek adtok igazat?

Figyelt kérdés

Igaz, férfi fejjel gondolkodom, tehát biztosan letámadnak a nők, hogy azért sem úgy van, de azért leírom, kíváncsiságból. A párom viszonylag nagy mellekkel van megáldva (D-s melltartót hord, ez nektek biztosan többet mond), és nem szereti, de még le is szólja azokat, akik szivacsos melltartót hordanak, azzal az indokkal, hogy az csalás, ettől csak nagyobbnak tűnik, és ezzel bizony átverik a férfi közönséget.


A múltkor vett magának egy fenékleszorító harisnyát, mert úgy véli nagyobb popsija van, mint amekkorát szeretne, és legalább ezzel a harisnyával eltud tüntetni belőle egy keveset. Kicsit fura volt ez számomra, mert ha úgy vesszük, ez is "csalásnak" minősül, és megkérdeztem tőle, hogy akkor ez most hogy is van. Kisebb vitába elegyedtünk, és nem jutottunk dűlőre. Szerinte a szivacsos melltartó az valóban csalás, de a fenékleszorító harisnya nem. Tudom, hogy buta kérdés, de nem tudom megérteni a logikáját, így hát gondoltam megkérdezem itt, hátha okosabb leszek. Szerintetek?


2011. szept. 5. 18:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad!(ezt ő is tudjaa,csak nem vallja be,hisz nőből van!:)

20/L

2011. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors, és egyetértő válaszokat, őszintén szólva kicsit meglepődtem, de örülök, hogy női szemmel tekintve ti is így gondoljátok! :)
2011. szept. 5. 19:00
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert így van!(Lehet ha mi lennénk ebbe a helyzetbe mi se vallanánk be és nem értenénk egyet!)
2011. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
6%

Ezen veszekedni,mint az oviban.


ezért vannak a válások?

2011. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is ugyanaz a két dolog,de egyik sem csalás. Nem kell sem szivacsos melltartó,sem pedig harisnya ahhoz, hogy a különböző testrészeinket elrejtsük. Annyi féle szabásminta van már manapság,ráadásul farmerokból is van 10féle fazon minimum,amelyek mind 10 különböző alakot kölcsönöznek nekünk.Szóval a legkisebb dolog szerintem a harisnya illetve a szivacsos melltartó,ami csalásnak számít...


Én az életbe nem fogok rendes szivacsnélküli melltartót felvenni,mert tökéletlenek a melleim,legalábbis a közeli ismerőseimhez képest így látom. (a popsimra viszont büszke vagyok így egy jól eltalált melltartóval ruhában már szebb az alakom)Viszont tudom, ha gyönyörűszépek lennének,akkor sem hordanék szivacs nélkülit,mert tutira zavarna az, hogy átlátszik a mellbimbóm :-) Melltartó nélkül meg eleve nem mennék sehova :) Valahogy hozzám nőtt.

2011. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó, hogy ilyeneken veszekedtek, vicces, megmosolyogtattál, köszi ;)

Egyébként veled értek egyet. Ha a push up melltartó csalás, akkor a fenékleszorítós harisnya is az.

De hát tudod, amit szabad Jupiternek....

Néha én magam sem értem más nők logikáját, pedig én is nő vagyok.

2011. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%
Mások szemében a szálkát is, magáéban a gerendát sem... ehhez tudnám hasonlítani. Eléggé buta a barátnőd.
2011. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A párod kicsit dilis, de ez legyen a legnagyobb gondotok az életben. :-)
2011. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
85%

Igazad is van, meg nem is :)

A kettő valóban egy és ugyanaz, de szerintem egyik sem csalás. A szivacsos melltartó nem változtat nagyot a méreten (hacsak nem 3-4 szivacsot tolnak bele a delikvensek), csak a formán. Jobban tart, nekem is csak az van, pedig nem tartom a kicsinek mellem. És a fenékleszorító harisnya is csak a formán változtat nem? Mármint, amit LEszorít, az még attól nem vész el, csak átalakul, nem? :D

2011. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!