Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy esett volna neked?...

Ez hogy esett volna neked? Hogy reagáltál volna?

Figyelt kérdés

Párom haveri társaságába tartozik egy csaj, imád a középpontba lenni és már évek óta oda van páromért. Soha nem volt köztünk semmi, mert párom csak haverként tekint rá, és egyébként csajnak is van már azóta pasija.

Szerveztek egy bulit és csaj írt páromnak egy sms-t, hogy engem ne vigyen magával.

Párom ezt elmondta nekem, azt mondta nem akar hazudni. Ő se tudja miért, de ki nem állhat engem a csaj. (Sztem nyilvánvaló miért)

Azt mondta mivel már rég látta a haverjait elmegy, de siet hozzám haza.

Én erre nagyon megharagudtam. Még mindig nem fogom fel, hogy mi az hogy ír neki a csaj egy sms-t ő meg se szó se beszéd ugrik és itthon hagy?!

Azt mondta abból úgyis csak veszekedés lenne és, hogy ő ismeri a csajt, főleg ha még iszik képes lenne nekem jönni!

Én már azt se értem miért kell neki ilyen „barát”, de ez az ő dolga. De hogy engem ennyire semmibe vesz?!

Ennek már 1 hete, elment a buliba. Sietett haza, de én még mindig haragszom!

Azt érzem, hogy semmibe vette az érzéseimet, hogy nem állt ki mellettem és megingott a bizalmam felé. Próbáltuk megbeszélni, bocsánatot kért. Számtalanszor átbeszéltük.

De én csalódtam, azt érzem ha ezt is megbocsátom azt gondolja velem bármit megtehet és majd mindig az én érzéseim szorulnak háttérbe.

Nektek hogy esett volna? Hogy reagáltatok volna?


2011. szept. 5. 22:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
22.32 vagyok. 22.46 ez így roppant jól hangzik, de őt zavarja, és igenis ellenfélként tekint a másik csajra. én kiiktatnám :D .....
2011. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon konfliktus kerülő! Utál veszekedni, és vele igazán nem is lehet.

Szerintetek ez, hogy nem tekintem ellenfélnek működhet?

Igazából nem akarom kiiktatni, nem zavarna ha találkozik vele de ha lehet akkor én is legyek ott. Utálhat is miattam, nem is kell beszélnie velem de fogadja el hogy mi egy pár vagyunk. És ne keltsen feszültséget.

2011. szept. 5. 22:58
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hsz-eidből és a sztoriból az jött le, hogy keveset találkoztatok azon a héten és ahelyett, hogy veled kettesbe lett volna másokkal találkozott. Az egy dolog, hogy nem vitt el magával,de még kiállni sem akart melletted egy hülye kis idegen k*rva miatt! Én ezen nagyon felháborodnék :( Nem vagyok az a beszólogatós fajta,de tuti otthon depiznék éjszakánként..


Volt olyan kapcsolatom,ahol a vége felé azért langyultak el a dolgok,mert egyéb elfoglaltságok miatt ritkán találkoztunk,holott lett vlna lehetőség.Aztán mikor csak hétvégéken találkoztunk(én kettesdbe lettem volna végre),és pl késő este benyögte,hogy haverokhoz kell menni,azt hittem elájulok. Persze mikor szakítottam fűt-fát megígért.Később rájöttem, hogy ha változott volna sem lettem volna vele boldog!


Inkább te is ezen gondolkozz el, hogy ő valójában mennyire tesz téged boldoggá. Kimutatja az érzéseid?Ok nélkül ad apróbb ajándékokat?Pl virágot,vagy akár egy szelet csokit? Látja rajtad, ha nem vagy jól és pl addig nyaggat,amíg ki nem bököd mi a baj? Túl sokat ígérget? Közös programok? Törekvések? Tudod nincs lehetetlen csak telhetetlen...


Nem tudom neked mennyi barátod,ismerősöd haverod van, de a lényeg, ha épp nem a pároddal vagy,legyen neked is jó elfoglaltságod. Tudj elhívni embereket, ha épp a párod másfele van,de a végén mindig a párodhoz menj haza,ill ő menjen hozzád haza akárhol is voltatok előtte:-)

2011. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
bocsi a helyesírási hibákért...
2011. szept. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

"Kimutatja az érzéseit?" - Nem, vagy csak nagyon ritkán, ha érzi hogy baj van.


"Ok nélkül ad apróbb ajándékokat?Pl virágot,vagy akár egy szelet csokit?" - Virág soha, azt mondja nem az ő stílusa, még szülinapra sem pedig imádom a virágot és elég lenne egy szál. Csoki? néh-néha ok nélkül vagy épp bocsánatkérés ként.


"Látja rajtad, ha nem vagy jól és pl addig nyaggat,amíg ki nem bököd mi a baj?" - Látja rajtam, egyszer megkérdezi ha nem mondok semmit, ugy tekint rá hogy nem akarok róla beszélni és hagyja a témát. Mintha nem is érdekelné igazán.

"Túl sokat ígérget?" -IGEN, amiből ált. nem lesz semmi

"Közös programok?" -Riktán, de az amit ő szeretne, az hogy én mire vágyom az másodlagos. Önzetlenül még talán soha nem szervezett nekem programot.

"Törekvések?" -Inkább nem törődömség és én központúság.


"Boldog vagyok-e?" -Így visszalovasva elkeseredtem a saját válaszaimon...

2011. szept. 6. 15:57
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor lapát!
2011. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%

Persze, mindenre ez a megoldás. Ki kell dobni. Mert egyszer nem állt ki melletted, vagy mert éppen egyedül akart elmenni. Dobd ki! Mert nem vesz virágot, nem vesz csokit, nem könyörög azért, hogy kibökd mibajod.

Ha virágot szeretnék, szólok a barátomnak, ha bajom van vagy elmondom, de nem várom el, hogy könyörögjön érte. Nem várhatod el, hogy olvasson a gondolataidban. Most jól "megbüntetted", mert hetekig haragszol rá, ő meg nem győz bocsánatot kérni. Ha nem vagy boldog ebben a kapcsolatban, akkor az nem csak az ő hibája. Vagy megbeszélitek, vagy dobd ki, de akkor lelkiismeretfurdalás nélkül, mert nem csak magadnak teszel jót vele.

2011. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%

utolsóval 100%-ban egyetértek....

Amúgy manapság tényleg így megy...nem tetszik vmi apróság? Dobd ki. Az ilyen embereknek nem lesz pár évnél hosszabb kapcsolatuk soha.

2011. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ma 17:44

Szerintem igazatok van abban, hogy nem kell egy-egy apróság miatt szakítani, meg kell beszélni, meg kell oldani a problémákat.


Mindazonáltal a kérdésben szereplő dolgot mi sem tolerálnánk a másiknak a férjemmel, legalábbis nem esne jól, de nem is csinálnánk ilyet egymással.

Nem találom apróságnak, hogy elmegyek jópofizni egy olyan "barátomhoz", aki képes lenne "nekimenni" a páromnak, ha meglátná velem azon a bulin. Ne haragudjon már a világ, nehogy már ennyire alávessem magam egy hisztiző havernak az életem párjával szemben.


Ja és már háromszorosan túllépte a kapcsolatom az általad jósolt egy éves határt.

2011. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Lemaradt, hogy pont az a kapcsolatom nem jutott semmire és annak lett vége hamar, ahol mindenki fontosabb volt a másiknak, mint én.
2011. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!