Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal hogy koszorúslány...

Azzal hogy koszorúslány leszek egy esküvőn, ezzel én teszek szívességet, vagy a menyasszony hogy meghívott annak?

Figyelt kérdés

A menyasszony pár hónapja meghívott k.lánynak. Én elvállaltam, és vártam hogy majd együtt elmegyünk megnézni. Mindig kitérő válaszokat adott, meg hogy sok a dolga. Oké, megértem. Erre pár napja mikor felhívtam hogy akkor mi lesz a ruhámmal majdnem leszedte a fejemet, hogy neki az én ruhámra nincs ideje, miért nem megyek az ő nővérével, és úgy csinál mintha ezzel szívességet tenne hogy meghívott k.lánynak.


1.Én fizetem a ruhámat de olyan színűben kell lennem amilyet ő mondott.

2. Egy jóval távolabbi városban lesz az esküvő mint ahol én lakom, egyedül nem tudnám elintézni.


Nagyon felbszott, hogy mindenért kiabál velem, hlyének néz stb. Tudom ideges és ez normális, de folyton engem döngöl a földbe, ő meg az egész családja. Ha a húgát megsértik akkor már kezd bőgni meg veszekedni én meg csak nyelem a sok alázást.


2011. szept. 6. 22:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Én már ezt a ruha kérdést sem nagyon értem. Miért kellene neked venni a ruhát? Bár ehhez nem nagyon értek. Csak megkérdezném: a vacsorát magadnak te viszed, vagy azt legalább kapsz majd? Meg aztán a menyasszonynak éppen boldognak kellene lennie, és nem bolondnak. Vajon mik azok a bokros teendők, amik ennyire elfoglalják? Hogy fogja ez a nő megállni a helyét gyerekkel, férjjel, önállóan?
2011. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%
Kérj meg bárkit aki ráér teljes árú buszjegyből kb kijön a benzin is. Én is szoktam fuvarozni így ismerősöket, szeretek vezetni és még fizetnek is érte. Vagy tegyél fel ide egy olyan kérdést is hogy ki vinne el innen ide, ha pesti vagy jó eséllyel találsz péntekig vkit :)
2011. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

szerintem ezt az egészet te fújod fel.ezt a kérdést már többször is kiírtad az esküvő témakörben is.

És rosszul hiszed hogy te teszel szívességet ha elfogadod a k.lányságot mert ő tesz szívességet hogy felkért erre a szerepre.

Nyílván való hogy sok a dolga,hiszen gondolom ő is dolgozik valahol nem?Lehet hogy tényleg sok a dolga,lehet hogy az utolsó pillanatra halogatott mindent.

Ha a menyasszonyra azt mondod bolond,akkor ne haragudj te is az vagy szerintem,mert egyikőtöknek sincsen igaza.Mellesleg ahogy írtad csak te gondoltad azt hogy együtt nézitek a ruhát!

Tudod hogy milyen színt szeretne,esetleg milyen fazont,miért nem nézed egyedül?Nem is egyedül hiszen azt mondta menjél az ő nővérével.Miért nem mész vele?

2011. szept. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
ez már a sokadik kérdésed ezzel kapcsolatban és mindenhol azt kérdezték tőled, hogy minek vállaltad el? nyilván az elején nem tudhattad, de azt is tanácsolták, ha jól emlékszem, hogy akkor ne menj el, vagy ne légy koszorúslány. Szerintem te jobban akarod, mint ő. Én a helyedben elmennék sima vendégként, vagy egy olyan ruhában, ami nekem tetszik. Aztán ha megkérdezi miért? mert neki nem volt ideje, neked meg igen, és ez tetszett. szevasz.
2011. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%
amúgy miért lettek lepontozva a válaszok???
2011. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!