Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám pszichiátriai beteg,...

Anyám pszichiátriai beteg, hogyan mehetnék biztosra?

Figyelt kérdés

Amikor rohamai voktak többször említette, hogy megmérgez, de úgy gondolom nem gondolta komolyan. Az utóbbi időben eléggé aluszékony, gyenge és beteges vagyok, anyám pedig túl csendes, illetve gyanúsan finom ételek jelennek meg időnként, plusz a kakónak is furcsa íze volt, sajnos nem tudom másképp megoldani, az itthoni kaját eszem.


Szerintem max 10% az esély rá, hogy képes lenne csendben kis adagokban megmérgezni, vagy méreggel gyengíteni, de biztosra szeretnék menni.


Mivel tudnám ezt a feltevést kizárni?

Tudtommal toxikológiai vizsgálatot csak indokolt, vagy akut esetekben alkalmaznak és ezek a vizsgálatok sem terjednek ki minden kaoható méregfajtára, mérgező anyagra, esetleg gyógyszerre.


Szeretnék nyugodtan "aludni"


2011. szept. 7. 01:54
1 2
 1/14 greeen ***** válasza:
76%
Hát ez elég kemény.Fiatal vagy nagyon?
2011. szept. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Megvan rá a komoly lehetőség... egy beteg ember sajnos bármire képes... szerintem próbáld megoldani az étkezésedet máshogyan.. legalább egy hónapra hogy lásd, javulnak e a tüneteid.. :(
2011. szept. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Jézusom...Hány éves vagy? Nem tudsz elköltözni onnan? Én biztos nem maradnék vele egy fedél alatt.
2011. szept. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
18 megildani másképp csak úgy tudnám, ha keményen dolgoznék tanulás mellett.
2011. szept. 7. 02:40
 5/14 greeen ***** válasza:
85%
nah én is a kajálás miatt kérdeztem legelsőként,hogy hány éves vagy!Szerencsére már nem annyira fiatal!Én azt hiszem egészséges óvatosság ha az általa főzött (mint leves,kakaó,meg hasonlók) és sütött süteményeket próbálnád kerülni vagy figyelemmel kísérni mikor lehet.Lehet a legfárasztóbb de mégis a legmegnyugtatóbb az lenne ha az étkezéseidet és foolyadékfogyasztásodat is privát próbálnád megoldani...
2011. szept. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy van egy kis lelkifurdalasom, mert lehet, h ezekkel valóban csak kedveskedik, es en kepzelem bele ezt a szornyuseget. De ugye 90-10% es nekem az a 10% is eleg...... Nehez ugy.
2011. szept. 7. 02:53
 7/14 greeen ***** válasza:
80%
a 10% bőven elég !
2011. szept. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

Beszélj a háziorvossal.


Bocs, de az is lehet, hogy te vagy paranoiás :)

2011. szept. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Mit tettél te gyerek, hogy anyád ilyet mondott?
2011. szept. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
mit ertesz az alatt hogy psihologiai beteg? ha valoban beteg akkor a legtisztabb ha elmesz az orvosahoz es vele beszeled ezt meg. neki szerintem joga van az etel laborvizsgalatat kerni.ha valoban beteg nem csak te talalod ki,akkor ez komoly dolog mert akar ongyilkos is lehet,nem csal teged tesz el lab alol. 18 evesen tudnod kellene hogy ilyesmivel nem lehey jatszani!
2011. szept. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!