Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoptatnál nyilvános helyen...

Szoptatnál nyilvános helyen és a családod megvédene, ha valaki szólna, hogy ne csináld?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 14:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/282 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Soha, semmilyen körülmények közt nem szoptattam nyilvánosan, én iszonyúan szemérmes vagyok. Viszont az nem zavar, ha másokat látok szoptatni nyilvánosan, ez egy természetes folyamat.. de én nem tudtam megtenni sosem. (Sőt, még az is zavart, ha az anyámon és a férjemen kívül más rokon vagy ismerős-barát látott itthon).
2010. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/282 anonim ***** válasza:
49%

nem


A pisilés is természetes folyamat és a kakilás is.

2010. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/282 anonim ***** válasza:
49%

Igen, meg is tettem sokszor. Ha a gyerek éhes. És ezért nem szoktatom cumisüvegre. Elfordulok és kész, senki nem látja a lényeget. Nem szólt érte még senki.

Nem vagyok roma.

2010. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/282 anonim ***** válasza:
57%
Sosem szoptatnék nyilvános helyen. Sőt, ha valaki így tesz, attól is kiráz a hideg. Ez az intim dolog csak a babára és mamára tartozik. A családom előtt sem szoptattam soha. Nehogy már ne tudja egy anyuka lefejni a tejet beleönteni egy cumisüvegbe és elvinni magával, ha tudja hogy nyilvános helyre megy.
2010. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/282 anonim ***** válasza:
58%
Én nem.Inkább ha utcán is voltunk elmentünk egy kis utcába és ott az ablak is sötételve van a kocsiban, de akkor is kényelmetlen volt nekem a helyzet.
2010. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/282 anonim ***** válasza:
60%
én soha!!!! szerintem ez gáz, mert csak rád tartozik, nem idegenre ez a dolog. hiába éhes a kicsi. ülj be a kocsidba, vagy ne menj sehova. én amikor szültem, utána nem mentem nyilvános helyre. max kocsival, hogyha sír, akkor kitudjak menni. és látni sem szeretem ezt. hiába természetes dolog, ez nem egy idegenre tartozik, nem bámészkodókra, stb. hát még a "betegekre". engem kifejezetten zavar, ha ilyet látok. ez nem nyilvánosság elé tartozik, ne haragudj. 29/N
2010. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/282 anonim ***** válasza:
59%

Elsőnek: Azt a szót rövid o-val írják...


Csak úgy, hogy ne lássanak mindent, de azt is takarva, elfordulva. És a családom biztosan megvédene. A gyerek az első, bár azért biztosan úgy alakítanám a dolgot, hogy a szoptatás idejére ne legyek nyilvános helyen, nyugodt körülményeket biztosítanék.

Magyarországon sokan sajnos elítélik a nyilvános helyen, nem otthon szoptató nőket, pedig ez a világ legtermészetsebb dolga...

És fehér a bőröm...

2010. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/282 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a nők nagy része nem teszi. Én elvétve, kb. 8 évente egy szoptató nőt látok itt-ott, pedig aztán járom a várost rendszeresen.
2010. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/282 anonim ***** válasza:
40%

Én szoptattam pl parkolóban, bútoráruházban,nem zavart, de nem is szólt soha senki.

Gusztustalan, ha egy szoptató kismamát leszólnak.A világ legtermészetesebb dolga. És meg lehet oldani úgy, hogy ne lássa ország világ a cicid.


3 gyerekes

2010. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/282 anonim ***** válasza:
86%

A nyilvános helyen szoptatás nem feltétlenül az jelenti hogy az anyuka kiteszi a cicit és a baba rácuppan

Ha nagyon muszáj akkor lehet azt úgy is csinálni hogy senki ne vegye észre.Félrevonulva,elfordulva, pelussal letakarva

2010. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!