Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem esne rosszul, ha a párod...

Nem esne rosszul, ha a párod nem akarna veled nyilvános helyen megjelenni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nem sok helyen voltunk együtt. Persze dolgozik, én sem érek rá mindig.

De kicsit olyan mintha bujkálnánk a világ elől. Persze nem azt várom, hogy a fél városnak megmutassuk hogy együtt vagyunk...de néha jól esne a városban sétálni egyet. De ő semmilyen programba nincs benne, ahol esetleg valaki megláthat minket.


2010. dec. 6. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Erre 2 oka lehet:

1. szégyell

2. másik kapcsolat is van, és te vagy a szerető


Mindkét eset azonnali szakítást kíván.

2010. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Valószínüleg vagy nem büszke rád, vagy titkolni valója van. /Mondjuk: Nős/ Mióta van ez így? Mióta jártok? Tudsz róla mindent?
2010. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Az írásodból azt veszem észre, hogy nem lehettek még régóta együtt.

És akkor tényleg lehet, hogy te vagy a szerető.

Ha szégyellne...akkor meg egyáltalán minek kezdett bele a kapcsolatba azt nem értem. Bár ettől függetlenül lehet, hogy tényleg így van.

A 3. rendkívül ritka eset, hogy annyira elképesztően döbbenetes gyönyörű vagy, hogy nem akarja, hogy mások meglássanak és elvegyenek tőle. De ebbe inkább ne éld bele magad :D

2010. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem túl régi a kapcsolat, hagyd ott a francba! Később csak rosszabb lesz és ki tudja, egyáltalán miért nem akar veled mutatkozni...
2010. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem várod, hogy a fél városnak megmutassátok, hogy együtt vagytok? No és miért nem? Nálunk az volt az első, hogy bemutattuk egymást a barátainknak. Ez a pasi valami titkol, nem becsül, tisztel téged mint embert, mint nőt. A helyedben én szakítanék vele.
2010. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Na ebből is levonta a sok okos, hogy biztos szerető van, vagy te vagy a szerető, vagy titokban sátánista. Istenem, ennyi információból hogy lehet ilyen messzemenő következtetést levonni? Ezzel az erővel az is lehet, hogy mivel egész nap dolgozik, mint az állat, valahogy inkább csak megpihenne a párjával kettesben, ahelyett, hogy emberektől nyüzsgő füstszagú dizsibe menne, vagy lejárná a lábát a városban, -10 fokban. Azért nem kellene ennyire egysíkúan gondolkodni. És különben is, miért nem lehet ezt az illetővel megbeszélni, miért kell megalázó módon a neten kiteregetni a családi szennyest?

Ez kb ilyen: "Rákos vagyok?" "Nem!" "De jó, akkor nem is nézetem meg magam egy valódi orvossal!" Ember...

2010. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem beszélj vele erről, és akkor minden kiderül..
2010. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
nem ismerlek titeket így csak sejtéseim lehetnek mint mindenki másnak... egy biztos. ha szégelne engem biztosan nem sokáig lenne a párom. mondd meg neki, hogy ez zavar téged, hogy nem mentek nyilvánosan sehová. ha veszi a lapot akkor nyilván körbehordoz a városban mint a hadbavonulás előtt Attila a véres kardot!
2010. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

1,5 éve együtt vagyunk. Az utóbbi 4-5 hónapban kezdődött, hogy egyre kevesebbet mutatkozunk együtt.

CSak egy ismerősöm hívta fel a figyelmemet erre, hogy ez miért vagy így. Miért ne lehetne 2 hetente egyszer elmenni valahova?

2010. dec. 6. 18:59
 10/11 A kérdező kommentje:

Ismerjük egymás barátait, családját. Egyszerűen csak egy idegennek nem esik le, hogy mi együtt vagyunk, mert sosem lát minket együtt.

Nem azt mondom, hogy ez fontos..de tényleg olyan mintha szégyellne..:S

2010. dec. 6. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!