Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is idegesít ha egy...

Mást is idegesít ha egy kisgyerek vísít, űvőlt a szomszédban vagy egy nyilvános helyen vagy egy tömegközledési járművön? 22/F

Figyelt kérdés
Én megőrűlök ettől!! Ezek után én alkalmatlan vagyok apának.
2010. jún. 7. 17:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%
engem csak akkor idegesit ha a gyerek direkt hisztizik.
2010. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
73%

Néha engem is idegesít, de az jusson az eszedbe, hogy biztos te sem voltál néma, és mégis itt vagy. Ha ordít, ordít. Örülj, hogy nem a te gyereked, az anyjának milyen rossz lehet...


26/L

2010. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Ez is egy indok amiért nem akarok gyereket.
2010. jún. 7. 17:59
 4/40 anonim ***** válasza:
78%

Uhh,nekünk nem rég költöztek ide a szomszédba ilyen kisgyerekesek!

4 éves lesz a gyerek,és már szombaton-vasárnap is 6 óra előtt kint van az udvaron,és üvölt!

De hogyan kel fel ilyen korán!?

2010. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
72%
Engem zavar. De ha a saját gyerekem lenne, nem zavarna, csak a hiszti. És ettől még alkalmasnak érzem magam. 26/L
2010. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
62%
Hát te tudod!Én anya vagyok és engem a saját gyerekem visítása is idegesít néha de sajnos ezen a korszakon is túl kell esni.Egyébként meg ha nem akarsz gyereket a te dolgod de ha lesz ne felejtsd el h mit írtál ide.Sokkal több szeretet ad 1 kisgyerek mint amennyit eltudnál képzelni....Egyébként te még nagyon fiatal vagy 1 gyerekhez.Majd ha 10 év múlva is így gondolod akkor lehet más le sz a véleményem.
2010. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
ja és azt amikor azt írom visít azt jelenti h hisztiből.
2010. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
57%

Naná hogy idegesít! Pedig mi kertes házban lakunk, de a sok házzal arébb lévőket is hallani! Meg amikor fel alá randalíroznak az utcában, bicajjal, vísítva, hergelve a kutyákat stb... Persze nekem meg beszólnak ha elmegyek a házuk előtt kutyasétáltatás közben hogy húzzak onnan mert a gyerek felébred (az ő kutyájuk őrjöngésétől...) Azt sem értem hogy miért kell másokra erőltetni közterületen az üvöltő kisbabát. Maradjon otthon vele amíg nem viselkedik normálisan, nem nő meg... Másokra is gondolni kell.

Tegnap kutyás rendezvényre elhozták páran az ülni nem tudó!!! csecsemőket (tehát pl nézelődni sem tud), a tűző napra, csomó állat közé aztán ott rázták ha visított. Hát az mire jó? És sorolhatnám még miről hiszik azt hogy nekik szabad másnak meg nem... És én sem akarok gyereket csak ezt nehezen fogadják el mert én nő vagyok de nem azért mert idegesítenekilyen helyzetben, hanem mert amúgy nem érdekelnek és máshogy tervezem az életem...

2010. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
61%
Idegesítő tud lenni. De annak általában oka van.Szerintem sohasem a gyerek a hibás. Én a szülőkre haragszom.
2010. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
73%
szegény pici gyerek..engem nem idegesít pedig van egy 6hónapos pici a szomszédban. mit csináljon a szülő? fogja be a pici száját?:O
2010. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!