Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok! Mennyit beszéltek...

Párok! Mennyit beszéltek telefonon ha nem vagytok együtt?

Figyelt kérdés

Érdekelne még, hogy mennyi ideje vagytok együtt, mennyi idősek vagytok és hogy dolgoztok vagy tanultok?

Hányszor hány percet kb? Vagy csak akkor keresitek egymást ha mondani akartok valami fontosat?


2011. szept. 7. 21:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

5,5 éve vagyunk együtt, én tanulok nappalin ő már dolgozik.

Ha telefonálunk, akkor 50 percet beszélünk kb. este (vagy többet), de általában Skypon írunk egymásnak, akkor olyan kb. 2-3 órát beszélünk (gépelünk) közben netezgetünk, én is elvagyok itthon közben.

21/L (28/F)

2011. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Együtt élünk, ezért általában nem hívjuk egymást, csak ha valami fontos és sürgős. Ha valamelyikünk elutazik, akkor is csak átlagosan kétnaponta beszélünk pár percet.

4 éve vagyunk együtt, 22N, 25F, én tanulok, ő dolgozik.

2011. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a válaszaitokat, aranyosak vagytok

ezek szerint nem kevés ha naponta csak délelőtt és este lefekvéskor beszélünk kb 30-30 percet

csak megfordult a fejemben

de amúgy hetente legalább 3szor találkozunk

2011. szept. 7. 21:39
 14/18 anonim ***** válasza:
Napi 1 óra neked kevés? XD
2011. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

:)

Igen , kicsit fura volt, mert van pár barátnőm akik kb fél óránként felhívják a barátjukat minden kis apróságért

mi ilyet nem csinálunk mert szerintünk totálisan felesleges, pedig teljesen ingyen beszélünk

22 és 26 évesek vagyunk

2011. szept. 7. 22:59
 16/18 anonim ***** válasza:
Párom 24 én 29 éves vagyok, egyetemisták mindketten. Teljesen ingyen beszélünk, így a telózások hossza attól függ, hogy van-e téma. Valamikor 1 óra, vmikor 2 perc. Naponta van hogy 1x se, ha együttvagyunk, de ha külön akkor akár 3-4 alkalom is, megint attól függően hogy mi a helyzet, történt-e vmi. :)
2011. szept. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ja igen és 5 éve vagyunk együtt :)
2011. szept. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
elírtam, én 19 vagyok :D
2011. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!