Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül nevel minket, csak...

Egyedül nevel minket, csak rám tud számítani anyagiakban?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,2 kistestvérem van. Anyu egyedül nevel minket,takarít egész nap,ebből élünk (+csp,gyt). Van szakmája,de azzal nem talál munkát. Érettségije (még) nincs meg (1 év múlva lesz). Ez a takarítói "állása" olyan hogy bármikor elküldhetik,úgymond "kirúghatják". Így is kevés a pénzünk,de bele sem merek gondolni hogy mi lenne ha nem lenne még ez a munkája sem. Félek...


Ha valamilyen oknál fogva megszűnne ez a munkája,menjek én el dolgozni? Neki még kevesebb lehetősége van mint nekem.


2011. márc. 29. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
én azt csinálnám a helyedben h keresnék magamnak diákmunkát és azt a pénzt ami abból befolyik a családi kasszába adnám
2011. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez mind oké,de suli mellett nem sok lehetőségem van napi 4 órás melóra nem is keresnek embert. Csak alkalmi munkákról olvastam.
2011. márc. 29. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen már dolgoztam suli mellett. Nem tudom, most mennyire van meló, de nekem anno egy 30-40 megvolt minden hónapban. Egy héten 3-4 napot dolgoztam 3-5 órában. Szerintem ha tudsz akkor vállalj valamit és próbálj belőle minél többet félrerakni.
2011. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az jó. Te mit dolgoztál?
2011. márc. 29. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 4-5 különböző helyen attól függően, hogy mi volt. Haverok mekiben, suli közben csak pár órát, illetve péntek, szombaton többet. Ott kapnál minden nap valamennyi kaját. Szerintem ezt próbáld meg először, de bemész egy diák munka közvetítőhöz akkor megmondják mik vannak.
2011. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
regisztrálj diákszövetkezetbe
2011. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszi,megpróbálom. Van egy barátnőm,ő csak augusztusban tölti a 16-ot,jelentkezhet ő is mekibe dolgozni?
2011. márc. 29. 19:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem Neked kell elmenned dolgozni, hanem anyukádnak. Ő csinált 3 gyereket, tudta, hogy ez mivel fog járni. Nehogy már te tartsd el gyerekként a családodat.
2011. márc. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó,figyelj nem az anyum vállalta be egyedül a gyerekeket ha már itt tartunk! Egy apuka+anyuka kell a család fent tartásához. Közben elváltak,így kevesebb lett a pénzünk. Neki nincs rendes munkája,és egy darabig sajnos nem is lesz! Nem egy helyre küldte be az önéletrajzát,ill. a városban járkált és kérdezősködött. Ennél többet ő sem tud tenni! Tehát azért gondolkodj már mielőtt bármit is írsz! Nem azt kértem h az anyámat húzd le!
2011. márc. 31. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!