Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális ha 30 nap mulva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 30 nap mulva házasodunk a bejelentestől? Teljesen beparáztam kérlek adjatok tanácsokat mit kell csinálni.

Figyelt kérdés

pl. -Milyen köröm illik esküvőre? A piros gáz? inkább francia?

-Tudtok ajánlani budapesten jo sminkest?

Tudtok ajánlani fotost és kb milyen árban van?

135ezer drágának számit a kölcsönzésért? HOl van jó kölcsönző?

Ha csak kb 3 orat vagyunk az etteremben 5től 8ig akkor is szokott lenni menyasszonyi tánc?

A meghivo kb mennyi idő alatt készül el?

köszönöm a segitseget.


2010. okt. 13. 21:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen drága
2010. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi nagyon egyszerűen megoldottuk. Két tanú, hat személyes ebéd, utánna a kis csapat nótázott vagy két órahosszáig. A ruháinkat mi magunk vettük. Én fehér nadrágkosztümben esküdtem vörös kicsi rózsacsokorral, és kész.
2010. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Francia manikűr sokkal elegánsabb. Szerintem sima kis vacsinál ne legyen menyasszonytánc.

És ne parázz. Minden rendben lesz. Sok boldogságot!

2010. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 mnoel válasza:

A piros gáz, a francia jobban illik.

Sminkest nem nagyon lehet ajánlani mivel mindenkinek más munkája tetszik,de van próbasmink az alapján majd el tudod dönteni.AKár többet is kipróbálhatsz.

Igen drága a ruha,nekem 65 ezer volt és ebben benne volt a menyecske ruha is.

Menyasszonyi táncot csak akkor kell tartani ha akrod,ha nem akkor előre meg kell mondani hogy nem lesz,mert van aki ugy készül lesz és félretesz arra pénzt,de ha szólsz akkor odaadja az egészet.

Nekünk a meghivó 3 nap alatt kész volt.

2010. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz a 30 nap.

Én franciát csináltattam, fehér ruhához sztem fura a piros.

A 135 kicsit drága, de a ruhától függ. Az enyém is kb ennyi volt, de megérte. (Végülis elvileg 1X házasodsz:)

Szerintem menyasszonytánc csak nagyobb lagzikon van, 3 órába nemigen fér bele.

Attól is függ, hogy hány db meghívó. Mi magunk csináltuk. (Én) Ha van kedved, ötleted és nyomtatód, te is tudsz szépet csinálni. De szerintem max egy hét alatt meg kell lennie.

2010. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tényleg, nekem is benne volt a menyecskeruha is.
2010. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Tudnátok adni bpi cimeket? ruhakölcsönző mert 2 helyen voltam mammutban es delia szalonban de kb mindkettőben ennyi volt a ruha.135 körül. és eszembejutott még hogy fátyol muszály? hol lehet fátyolt és menyasszonyi cipőt kapni?

Annyira félek. Életem legszebb napjának kéne lenni de nekem sirhatnékom van a félelemtől. az éttermet még le se foglaltuk.de kb csak 25en leszünk. ha 25en vagyunk akkor gaz hosszu lagzit tartani nem? nászutra mindenki szokott menni? és ha igen másnap vagy mikor?mégegy ami sos loknis hajat szeretnék nem tudtok valakit aki szép loknis hajakat tud csinalni? kellene egy jo fodrasz es fotos.

2010. okt. 13. 21:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire parázol, miért nem kértek jövő tavaszra/nyárra időpontot? Addig van időd felkészülni, árajánlatokat kérni, tájékozódni.
2010. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt a boltot javaslom, én vidékről jöttem ide az esküvői cipőmért: [link] Bajcsy-Zsilinszky út 63.
2010. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mnoel válasza:

Hé-hé nyugalom.:)

Sokan vannak igy a nagy nap előtt.

Ne azon aggódj,hogy mit nem készitettél még elő,hanem irj listát.Gondold át szépen mire van még szükség és minden napra iktass be valamit igy nem marad ki semmi fontos és csodaszép lagzid lesz.

Amugy fátyol nem fontos,kis virágok vagy egy szép fejdisz is elég.

2010. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!