Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből veszed észre ha hazudik...

Miből veszed észre ha hazudik a párod? Észre vennéd, ha félre lépne?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a párom hazudik, de nem tudom biztosan. Kíváncsi lennék ti milyen jeleket vesztek észre párotokon, ha hazudik?
2011. szept. 8. 17:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Rögtön észre veszem, zavarban van és ingerülten bizonygatja, hogy nem hazudik.Mindig kiszedem belőle. De ha megcsalna, nem tudom, hogy észrevenném e.
2011. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én nem venném észre, mert túl jól titkolózik. Különben enyém részegen nagyon boldogan bevall bármit, amikre másnap úgysem emlékszik, hogy kérdeztem, szóval ha ilyesmire gyanakodnék leitatnám, utána járnék a dolognak, hogy hogy is van?
2011. szept. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg tőle, hogy "Megcsalsz?" és ha a szeme egy kicsit "felhúzódik" az azt jelenti, hogy igen. Utána már mindegy mit mondd. Egy próbát megér. Nekem sikerült..;)
2011. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már öreg róka vagyok a témában. Akkor a legkedvesebb ha valamit takargat. Lebuktatni nem nehéz.Esetleg egy kis telefon vagy sms nézegetés amit nem törölt ki és már le is bukott.Legyél résen nagyon ajánlom,ha már te is érzed ezt ott van valami.
2011. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A füllentést észreveszem, többnyire. A megcsalást nem tudom.
2011. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én meg szoktam érezni. Lehet, hogy ez nem érthető, nem is tudom pontosan kifejezni, de egyszerűen hirtelen tudom, hogy mi a helyzet.

Azon kívül vannak még csalhatatlan jelek, pl. változás. Apró, vagy nagyobb dolgokban. Új szokások, más öltözködési stílus.

2011. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én már tudtam. Aztán egyszer csak elkezdett törölgetni, mosogatás után. Soha nem törölgetek, szárítom az edényeket.

ez pölö. komplett bukta.

De ez már engem nem érdekel, mert az első után megmondtam neki, hogy az volt az egyetlen. Hajlandó vagyok elfelejteni, de többet nem.

Ez kb. már egyáltalán nem számít, túl vagyok rajta.

De a véleményem a pasikról kialakult. Azt hiszem a rolót is lehúztam, vége csapó.

2011. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Úgy érzem 5 év után már ismerem annyira, de mivel tagad és felháborodik ha mondok, bármit nem veszem biztosra a dolgot! Ő általában nevet és tagad ha füllent és az arc kifejezése is más, de lehet azért mert tart tőlem. Nem feltétlen szexuális együttlétre gondolok inkább flörtre és csajok társaságára, amit nem mond el.
2011. szept. 8. 18:05
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
én a párom szájtartásából veszem észre, ha hazudni próbál :D amúgy azonnal észreveszem, ha valami változik, bár megcsalás nem volt, de olyanra gondolok, hogy pl a munkahelyén, vagy a szüleivel volt valami, amit nem akarna elmondani
2011. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

OFF: 17:56-os Nem kötözködésként mondom, de nem mindenkinél a "szemfelhúzás" a hazugság vagy a zavar jele. Ez minden embernél különböző.

ON: Ha jó hazudó nehezen tudod kideríteni.De ha megkérdezed hol voltál? mit csináltál? és közben hárít semleges témákra próbálja terelni a beszélgetést akkor füllent/hazudik,vagy például ugyanezeknél a kérdéseknél félrenéz, nem néz a szemedbe,meg az is nagyon gyakori jel a zavarra ha az arcához nyúl, orrához, beletúr a hajába. Esetleg ha megcsal akkor többet foglalkozik veled, kedvesebb csak azért hogy bizonyítson.Kimaradozik otthonról,idegesebb, feszültebb lesz stb.

Remélem segítettem és remélem, hogy tévedsz és hű, őszinte hozzád a párod :)

2011. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!