Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen úgy együtt élni valakiv...

Milyen úgy együtt élni valakivel, ha az egyik fél 3, a másik 2 műszakban dolgozik?

Figyelt kérdés

2-3 hét múlva költözöm össze a párommal, kb akkor kezdek az új munkahelyemen, ahová 3 műszakban kell járnom. A barátom pedig 2 műszakban dolgozik.

Szerintetek nagyon rossz lesz így? Félek, hogy most költözünk, és nem leszünk együtt eleget, hogy megtudjuk milyen is lesz együtt.

Jár más is így dolgozni, vagy van hasonló helyzetben?

22/l


2009. okt. 27. 20:02
 1/5 anonim válasza:
44%
Igen! eZ jó minél kevesebbet vagytok együtt annál tovább tart!Nekem állandóan itthon az asszony unom!Ezért el válok!
2009. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem szüleim mindig is így dolgoztak, most is, és már 20éve vannak együtt, 17 éve házasok :)
2009. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Válás? Az nem jó. Valami oka csak van, ha otthon van, nem? Gyerekkel? Ha jók az anyagi körülmények, akkor nem gond. Gondolom nálatok is más nem csak az, hogy otthon van!?

Én csak a kezdettől félek. Örültünk, hogy végre együtt leszünk, közben mégse.

2009. okt. 27. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Okosan, kellő megérzéssel ki lehet alakitani az optimális életritmust. Meg lehet /és meg is kell!/ osztani az otthoni munkát, bevásárlást, stb. Ha az elején ez sikerül, automatikusan mennek majd a dolgok.
2009. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
CIKI !
2009. okt. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!