Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Gondoltatok már...

Lányok! Gondoltatok már apátokra, fiú testvéretekre úgy mint férfira?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 10:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


De elmesélek valamit, és most lesz lepontozás. :DDD

Öcsém fejébe vette, hogy intim szőrtelenít a randija előtt. Gondolta, csupaszon jobban tetszik majd a csajnak, hát leborotválja a kedvéért. Valamit elcseszett, mert nem jött össze neki, egy darabon csupasz volt, máshol szőrős, szóval elég röhejesen nézett ki. Jah, és mindezt nálam, mert anyám nem díjazta a szőrtelenítést, és nem is lehetett egy nyugodt perce sem az embernek. Minden ajtónak nyitva kellett lennie, ha nem volt sarkig nyitva, ő rögtön beállított, hogy mit csinálunk. Mindig mindent tudni akart. Egyszer csak jön kétségbeesett képpel, hogy nem segítenék-e neki, mert nem tudja összehozni a borotválást, a randira meg lassan készülnie kellene. Hát, ahogy megláttam, először lefordultam a székről annyira kikacagtam. De aztán persze segítettem neki, szépen simára beretváltam, és útjára engedtem. A helyzet annyira vicces volt számomra, neki gondolom inkább kínos, hogy eszembe sem jutott, hogy ő tulajdonképpen pasiból van. És neki sem jutott eszébe, éppen egy lány borotválja.


Amennyire én tudom, azóta eszébe sem jutott ilyen ötlet, és az volt az első, és utolsó intim szőrtelenítése. És ennyi év után is, még mindig lefordulok a székről, ha eszembe jut az a kétségbeesett arca, ahogy segítséget kér tőlem.

2011. szept. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
08:33: Ettől a sztoritól majdnem leestem a székről a röhögéstől! :D
2011. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

08:33 ez nagy volt :'D


amúgy nekem csak két nővérem van de az apámba még soha nem voltam és ne is leszek szerelmes :S


fúj...

2011. szept. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, dehogy!


Sőt, ahogy az egyik válaszoló is írta, apám miatt tudom, milyen férfi nem kell nekem - bár nagyon jó a kapcsolatunk, de hosszú távon ilyen pasival kinyírnánk egymást...


Viszont, kb. 3-4 évesen én a nagybátyámba voltam szerelmes. Azt azóta is látom, hogy jól néz ki, de ennyi.

2011. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
2 öcsém és egy bátyám van,de sosem voltak ilyen gondolataim,apámmal kapcsolatban sem.Elég beteges,ha már valakinek ilyesmi megfordul a fejében!
2011. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteges.
2011. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2011. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Én fizikailag képtelen vagyok úgy gondolni rájuk. Meg tudom állapítani logikusan, hogy öcsém izmos teste valszeg imponáló egy lánynak, meg hogy vicces, de én képtelen vagyok úgy nézni rá, mint egy férfira. Apára se.

20L

2011. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én lehet beteg vagyok vagy csak rosszul értelmezem a kérdést....de volt már olyan h azt álmodtam h izélek és félig mintha apu lett vna az illető.........persze undorító volt és alapból soha nem gondolnék úgy rá eszembe nem jutna de akkor is előfordult egy ilyen...
2011. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó!Az álmokat nem kell szó szerint venni!!Rejtett jelentésük van.
2011. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!