Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keseredtetek már el annyira...

Keseredtetek már el annyira hogy öngyilkossságra gondoltatok? Miert a csapbol is a vilmos herceg esküvöje folyik? Mért nem lehetek valakinek én a legfontosabb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 10:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Valakinek biztos te leszel az igazi! Én már keseredtem el annyira csak felhívott a legjobb barátnőm és lelket öntött belém :)
2011. ápr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak. Valakinek biztosan te leszel a legfontosabb ember a világon!

Igen, én is voltam már annyira elkeseredve, sőt meg is próbálkoztam vele, amit nagyon bánok, mert mi lett volna ha...szóval ne gondolj ilyenekre, mert hidd el, hogy nem érdemes!


A hercegi esküvő meg már nemsokára elmúlik, szóval fel a fejjel! :)


Amugy megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy?

2011. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha nem egész nap az RTL klubbot néznéd, lehet nem is tudnál az esküvőről. Én pl teljesen véletlenül hallottam valakitől, hogy buli van odaát. Bár meg sem fordult a fejemben, hogy megöljem magam emiatt. Egyél sok gyümölcsöt, lehet hogy vitamin hiányod van, hogy ilyen hülyeségeken gondolkodsz. Vagy sportolj, az majd leköti az energiáidat. Azt már meg se merem említeni, hogy tanulj, vagy dolgozz. Nem igen lesz időd baromságokon agyalni.
2011. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%

Ez nem 3 különböző kérdés lett volna? Mert kapcsolat nincs köztük, akárhogy is nézem! :S

1. Igen, gondoltam már én is erre, de rájöttem, hogy hülyeség!

2. Én már alig várom az esküvőt! Irigykedsz..

3. Lehetsz Te is valakinek a legfontosabb.

2011. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Igen.Mostanában sokat gondolok erre.És hogy miért? Mert a kutyának sem kellek és nem hiányzom senkinek.Most is itthon vagyok egyedül napok óta de senki sem csörög rám,hogy élsz még??? sőt az általam hitt barátok még az emailekre sem válaszolnak.
2011. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

31:-(


és férjnél vagyok csak a férjemnek nem vagyok fontos. az exéért rajong még mindig utána fut stb.

nem tehetek róla hogy nem vagyok olyan szép hiába alig eszem a genetika genetika. kis mellel nagy csipővel nem tudok mit tenni meg csúnya arccal se.

de más nő van aki megtalálja akit imádnak ha nem topmodell tipus is én meg csak szenvedek.ugy szeretnek az egyedüli a kizárolagos a legfontosabb lenne valakinek aki elfogad olyannak amilyen vagyok és elfogult velem nem az exével:-(

2011. ápr. 27. 10:25
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Netán csúnya vagy?
2011. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én még sohasem keseredtem el annyira, és nem tudok elképzelni olyat, hogy én ilyet tegyek.

Mert ők sztárocskák, de engem hidegen hagy az esküvő.

Nyugi, valakinek idővel te leszel a legfontosabb, te leszel a mindene!

2011. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Igen, sokszor, mert akkor minden összejött.


De te ne keseredj el, talán magadnak nem tetszel, de különbözőek vagyunk, lehet, hogy valakinek te vagy az álmomnő. :)


A kezedben van a változtatás joga, ha nem tetszik így az életed, akkor élj máshogyan. Fogadd el a külsődet, ez az első lépés.


Az meg, hogy a férjed az exéért van oda, egyrész elég érdekes, másrészt nem a te hibád szerintem.

2011. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Válj el.
2011. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!