Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Gondoltatok már...

Lányok! Gondoltatok már apátokra, fiú testvéretekre úgy mint férfira?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 10:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem is fogok.
2011. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:59


Tudom hogy nem kell szó szerint venni, ezért nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, inkább annak tudtam be, hogy én viszont szeretném ha hasonló tulajdonságokkal rendelkezne a párom mint édesapám. Csak azért gondoltam hogy elmesélem, hátha megy vele valamire a válaszadó, mert eddig csak olyan válaszokat kapott hogy fúúj, neem, beteges. :)


De tényleg...Kérdező, mi ihlette benned a kérdést?

2011. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, megy vele valamire a *kérdező
2011. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Én már attól is rosszul vagyok, ha a sógornőm a bátyámmal való szexuális életükről beszél, mondtam már, hogy engem nem érdekel, de azért azóta is hallgatnom kell, hogy mekkora csődör.
2011. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, milyen kérdés ez? :)

Dehogy gondoltam!

Azt látom, hogy az öcsém jóképű, és alkatra csinos, de soha nem tudnék úgy tekinteni rá, mint egy férfira...atya ég!

Egyértelműen apukámra se!!!

2011. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, 19:26, velem is volt már olyan, hogy egy kicsit.. hm.. erotikus töltetű álmom volt, és az illető a bátyámra hasonlított.


De ettől még nem kezdtem el "úgy" nézni a bátyámra, nem is nagyon jut eszembe a dolog.

Sőt, úgy vagyok vele, hogy persze, látom/tudom, hogy tapadnak rá a csajok, tényleg jóképű, de most hogy belegondolok, egy olyan személyiségű fiút, mint ő, nem tudnék magam mellé elképzelni.

Mondjuk egyszer volt olyan, hogy a mekiben együtt álltunk sorba, viccelődtünk, és egy lány nagyon bámult minket (vagyis inkább engem, olyan irigylően), és akkor elgondolkoztam, hogy vajon azt hiszi, együtt vagyunk? Az eléggé zavart.

2011. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Fúúújj nem...

Na jó mondjuk az nem tudom annak számít-e, hogy nézegettem apum meg a papám fiatalkori képeit (18-20-25 éves koruk körülit) és azon tanakodtam, hogy jól néztek-e ki, és megállapítom hogy igen. De ennyi.

2011. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!