Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem durva, hogy apával sétálta...

Nem durva, hogy apával sétáltam és egy fickó megkérdezte, hogy járunk -e? :SSS

Figyelt kérdés

Komolyan majdnem elhánytam magam! Apa 43 éves és annyinak is néz ki! Kissé őszes is. Én meg most lettem 18 éves és mindenki mondja, hogy kevesebbnek tűnök. Mentünk a postára és egy pasas megkérdezte, h együtt vagyunk -e. Ez úgy felhúzott. Nagyon szomorú, hogy már az a "normális", hogy 25-30 év van a párkapcsolatban élők között.

18/L


2011. aug. 2. 07:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és egymás mellett mentünk nem is kézenfogva vagy vmi:S
2011. aug. 2. 07:33
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

engem sokszor a bátyám barátnőjének néztek, ő mondjuk csak 10 évvel idősebb mint én, de ez akkor is megtörtént amikor én 14 voltam, szerintem ne akadj ki...

senki se tudhatja kinek a kije vagy, megkérdezte, ennyi... ha egy 19 éves sráccal mész arról se tudni hogy a szomszédod, testvéred, unokabátyád vagy a barátod...

2011. aug. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem értem ezen mi húzott fel. Gondolom mondtátok hogy nem és kész. Én 20 vagyok, apám kb 44 de ha tőlünk kérdeznék valószínűleg nevetnénk egy jót rajta és annyi. (Mi még karon fogva is szoktunk mászkálni úgyhogy lehet már simán néztek minket párnak, haha :D) Ezen nem kell kiakadni...
2011. aug. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Valóban igazad van, hogy már ez a trendi. Lehet én is hányingert kaptam volna. No nem azért, mert nem szeretem aput, hanem maga a tudat. Ő az apám. Valami csípőset be kellett volna szólnod a lelked megnyugtatása miatt.
2011. aug. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
és ha azért kérdezte mert látta az apját más fiatal lánnyal már?
2011. aug. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ügye, hogy a tudat?? Engem az idegesít!!! Nagyon undorító. Utána nem beszéltünk semmit erről apával de láttam ő is ledöbbent. Mik vannak.:O:S


És tuti nem látták más fiatal lánnyal max húgommal. De ne térjünk már el a tárgytól.

2011. aug. 2. 07:47
 7/17 A kérdező kommentje:

Anyának elmeséltem, és mondta, hogy a pasi aki mondta tuti egy vén kujon és azért hitte. De komolyan az a fej ahogy kérdezte és még komolyan gondolta és apa mondta dehogy is a lányom, elkezdi biztos vagy csak titok?


FÚJ

2011. aug. 2. 07:48
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ebben az a durva, hogy valaki csak így odajön megkérdezni, hogy jártok-e. Mi a franc köze van hozzá?
2011. aug. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

28 vagyok, apám 60 éves, kopaszodik, ősz haj, ősz szakáll.

Amikor bementünk vásárolni egy üzletbe, ő elkezdett pólókat mutogatni nekem, odalépett az eladó:

- Szerintem ez a méret jó lesz a párjának! - és felém biccentett :)


Apám ne szólt egy szót sem, de nagyon peckesen kihúzta magát utána :))


A férjem lánya 20 évvel fiatalabb, viszont a férjem kipihenve egy tizest letagadhat. Őt az orvosnál alig akarták a lánya után engedni, elő kellett szednie kettejük iratait, hogy elhiggyék, hogy tényleg az apja és nem a pasija :)

Ha hárman megyünk valahová (néhány évvel én is fiatalabbnak nézek ki), akkor teljes a zavar, mert a férjem jobbra is, balra is osztja a puszit, a járókelők meg csak meresztik a szemüket, hogy ki kicsoda :)

2011. aug. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

"Szerintem ebben az a durva, hogy valaki csak így odajön megkérdezni, hogy jártok-e. Mi a franc köze van hozzá?"


Szerintem ez a jó, válasz.


Régen szerinted mekkora korkülönbség volt az emberek közt? Amikor 15 éves gyereklányokat adtak férjhez 30-as, 40-es fószerekhez? Úgyhogy nyugi, ez nem trend, és neked nem kell attól még idősebbel járni. Szomorkodj valami igazán szomorú dolog miatt.

És tényleg mi a frász köze van hozzá? Miért válaszoltok neki? Alap, hogy szó nélkül tovasétálok.

2011. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!