Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok nem akarok...

26 éves vagyok nem akarok gyereket inkább örökbe fogadnék! Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Valahogy mindig taszított a szülés meg magamról nem is tudnám elképzelni hogy kihordanék egy babát stb És úgy gondoltam inkább örökbe fogadok egyet! Sajnos a család rossz néven veszi.. Köszönöm a válaszokat! 26N
2011. szept. 10. 19:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
98%
nem tudom, ez a te döntésed, a te életed, biztos meg van az oka. ennyi. ezért nem szabad megszólni téged. én is gondolkozom ilyesmin. de persze majd elválik.. 20L
2011. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
13%

"Sajnos a család rossz néven veszi.. "

Egyetértek a családoddal!

2011. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
94%

Az a lényeg, h te mit akarsz. Úgyis túl sok árva van az intézetekben.

Engem nem taszít a szülés, de ha nincs más akkor szívesen fogadok örökbe is. Én inkább azt nem értem, h sok nő minek próbálkozik évekig keservesen, rombolva a testét a hormonokkal, vizsgálatokkal, ha azok nélkül is anya lehet. Az anyaság nem a baba kihordását jelenti, hanem a gyermek megfelelő felnevelését.

2011. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
93%
Így lettél összerakva, na bumm, akit ez zavar, az tehet egy szívességet!
2011. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
49%
Nem az örökbefogadás ellen vagyok, sőt becsülöm azokat akik ezt megteszik. Inkább fenntartásaim vannak azzal kapcsolatban, hogy ennyire rettegsz egy szüléstől, akkor hogy fogod azt a rengeteg problémát elviselni, amit egy gyermek nevelése okoz.
2011. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
95%
És akinek nem lehet gyereke és örökbe fogad, az megy egyről a kettőre a gyerekével? Az anyaság, mint írtam már nem a gyermek kihordásán és megszülésén múlik.
2011. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
91%
"hogy megy" akart lenni
2011. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
98%
Érdekes hozzáállás, biztosan van oka, de ettől még nem leszel rossz ember!
2011. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
86%

Mennyire aktuális ez vagy csak elméleti kérdés még? Egyedülálló vagy?


Egyébként szerintem ha felkészülsz rá rendesen, nagyon becsülendô, ha befogadsz egy gyermeket. Viszont jóval nehezebb egy "égbôl pottyant babát" szeretni, mint egy sajátot, akire kilenc hónapig hordasz, s akiben felismered a szerelmed, az összes ősöd és önmagad.

2011. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
34%
Ha majd megtalálod életed párját,akkor azt fogod érezni,"hogy jajj nagyon szeretnék neked gyermeket szülni".
2011. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!