Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült túltenned magad...

Hogy sikerült túltenned magad a megcsaláson?

Figyelt kérdés
Olyan nem érdekel, hogy "nem sikerült". Kifejezetten, aki megbocsátotta. Hogy emésztette meg? Hogy sikerült rendbe hozni a kapcsolatot? Nem elképzelni többé őket együtt? Nagyon szenvedek. Szeretnék megbocsátani, az a célom. Szeretném, ha rendbe jönnénk. De hogy múlik el valaha ez a szörnyű fájdalom? Neked mi segített?
2011. szept. 11. 11:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátani mindent meg lehet, de felejteni nem. Én megbocsátanék és nem haragudnék, de többet nem kívánnám, hogy az illető az életem része legyen. Az egyéni lelki alkatodtól függ, képes vagy-e túllépni ezen, erre nincsen recept!
2011. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

1 éve történt,és most érzem,hogy túltettem magam rajta!

Sok önsegítő könyvet elolvastam, pozitívan gondolkodtam,és sokat változtam, én is ő is,jó irányba!

De még egyszer nem csinálnám végig,az biztos!

Több esély nincs,és ezt ő is tudja!

viszont a nőt szemmel tartom,( a neten),mi van vele, mert elég kavarós volt.

2011. szept. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
12:04 es,irnál erről bővebben? Én is ilyen ipőben vagyok mint a kérdező,és ha megfeszülök sem tudok egy hétnél tovább "normális lenni" vele.
2011. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megcsal a párom, az azt jelenti, hogy neki nem jó mellettem, nekem meg hosszútávon nem lesz jó mellette. Amennyiben ezt a problémát nem tudja megbeszélni, ehelyett a farka után megy, és megdug egy kedves kiscsajt, akkor egyszerűen nem lennék hajlandó energiát pazarolni arra, hogy megbeszéljük.
2011. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Amikor bevallotta, láttam, rosszul van a félelemtől, hogy mit reagálok. Tudom, hogy megbánta. De iszonyú érzés.
2011. szept. 11. 18:44
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
12:16 os vagyok. Erre nem fogsz receptet kapni sajnos. Vagy megy a felejtés-megbocsájtás,vagy nem.Én is tettem fel ezzel kapcolatban ezer kérdést,voltam pszichologusnál,pszichiáternél,és nagy veredmény nincs. Csak rajtad és részben rajta mulik.Nekem 1,5 éve nem megy,pedig voltak olyan időszakok amikor azt hittem tul vagyok rajta,volt hogy egy hasonlo kérdésnél mint a tiéd én osztottam az eszet,hogy enkem sikerült stb,tul vagyok rajta.Aztán egy hét mulva ott tartottam mint előtte. Szerintem akinek sikerül megbocsájtani,felejteni annak sikerül rövid időn belül.Bár ez egy ujabb kérdést vet fel,igaz szerelem volt az?Nem hiszem hogy akinek akkora pofon volt az élettől,attól az embertől akit mindennél jobban szeretett,akiben mindennél jobban bizott,aki a világ közepét jelentette neki,mint nekem,az valaha is megbocsát. Nem azért mert nem akar.Hanem mert nem tud.
2011. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem veredmény hanem eredmény. Még annyi,hogy te eseted reménnyel tölt el. Ha magától bevalotta,az valamit jelent. Ha ezentul mindent megtesz a párod azért hogy visszaszerezze a bizalamadat,még mukodhet.Sok sikert.Próbálj ne gondolkodni a rosszon. Beszéljétek át egyszer,de nagyon,tedd fel az összes kérdésedet,utána rágd át magadban a dolgokat,és aztán ne gondolj rá,ne foglalkozz vele,ne kinozd magad vele soha tobbet!!
2011. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát az én esetem írom le én megbocsájtottam vagyis áthidaltam az életemnek ezt a részét de ettől függetlenül nap mint nap eszembe jut hogy mit tettek ezek ketten velem mert ugye a legjobb bnőmmel csalt meg az aljas.Szeretem de nem úgy mint régen, és hozzá teszem minden vitánál feljön ez az ügy és persze eszembe jut hogy hogyan is csinálhatták és ettől néha már a szex sem megy mindig egyszerűen elmegy a kedvem az egésztől azt hiszem ez érthető is.Ha mégegyszer addig vissza oörgethetném az időt h megbocsájtsak neki BIZTOS HOGY NEM TENNÉM!!!!!! Te se tedd!Kitartás!
2011. szept. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Mérgezett kapcsolatban nem jó élni. Egy évig ment. A végén már én voltam az akinek bocsánatot kellet volna kérnie, hogyha megemlítettem, hogy mégsem kéne ugyanazzal a nővel ugyanoda elmennie. Hát én nem kértem elnézést.

Semmit sem tett azért, hogy elfelejtsem a dolgot. Pedig akkor ugyanígy ment a sírás rívás, hogy bocsátsak meg. Szerintem ő sem tudta magának megbocsátani és a benne feszülő ellentmondásoktól elkezdett hülyén viselkedni. Meg én is. De senkit és semmit sem sajnálok. Teljesen levezethető a dolog.

2011. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
en eloszor amikor meg tudtam hogy megcsalt ,en is vissza csaltam ,de nekem meg rosszabb volt mint neki .,sokat sirtam ,elni nem akartam nelkule,aztan sok sok ido kellett ,mire ra jottem hogy ez igy nem mehet tovabb kulfoldre koltoztem .,es most sokkal boldogabb vagyok es szerencseseb is .,
2011. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!