Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkaptam! Anyuékat kilakoltat...

Megkaptam! Anyuékat kilakoltatták, és megkaptam anyósomtól (és a páromtól) hogy (a bajban) döntsem el ki a családom! Mi van?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 16:51
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
89%
Előző vagyok. Ja nekem is volt egy idióta exanyósom, állandóan ellenőrizgetett, hol vagyok, ha 10 percet késtem munkából már gyanúsítgatott. Szüleimhez se mehettem, csak ha hazudtam. Pl. szabadságra mentem, nem mondtam meg neki, hanem mintha munkába mennék, reggel bementem a szüleimhez.
2009. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
89%

A parod mit szol ehhez? Anyosnak az eg fold vilagan semmi koze hozza...

Az en anyos jeloltem meg kuldene h segitsek, nehogy ellenem hangolja a vilagot...

Szerintem felhaborito amit mondott, mondd el, hogy ne szoljon bele a dolgaidba, te majd megoldod.

2009. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
90%
Ha a párod ebben az ügyben nem áll melléd, akkor minek vagy vele?????
2009. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
90%

Biztos hogy a megfelelo part valasztottad magadnak? Cseppet a parod is onzonek tunik. Az ember nem valogathatja meg a rokonait, es ha nem is szereti, kedveli a szuleidet, tisztelje oket, mert ok neveltek fel teged es nekik koszonhet teged.

elozo voltam

2009. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
sajna ők másképp gondolkodnak mint mi!A párom is!Most kezdem pakolni a cuccaimat!Elhagyom!
2009. ápr. 22. 17:08
 16/36 anonim ***** válasza:
90%
jól teszed hidd el, hogy elhagyod, ha ilyen.... Nagyon sajnállak, de ebben a helyzetben ez a legjobb, amit tehetsz. Biztosan találsz egy rendes férfit magad mellé! Sok sikert!
2009. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
87%
arra azért kiváncsi lennék ha az ő szüleivel történne ilyesmi és ő próbálna megtenni mindent értük és vádolnád azzal h nincs veled elegendő időt vajon mit szólna? De szerintem olyan önző és szívtelen h meg sem fordul a fejében.
2009. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
segítsetek!mit tegyek?
2009. ápr. 22. 17:13
 19/36 anonim ***** válasza:
97%

Hat szerintem ne tagadd meg a szuleid! Seigts nekik, elvegre ok is felneveltek. Milyen a kapcsolatatok?

Ne pakolj meg, eloszor beszeld meg a ferjeddel, mondd meg neki,h te mindenaron sgiteni fogsz nekik, melleted all, vagy sem, mert te azt gondolod,h ha 2 ember szereti egymast, akkor ki kell allnia melletted. Mond meg neki,h ha esetleg az o szuleivel tortenne ilyemi te is melleallnal, meg akkor is,ha nem ertesz egyet, mert szereted!

2009. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
már probáltam beszélni vele!Azt mondta az ő szüleivel ilyen nem fog meg történni soha!
2009. ápr. 22. 17:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!