Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkaptam! Anyuékat kilakoltat...

Megkaptam! Anyuékat kilakoltatták, és megkaptam anyósomtól (és a páromtól) hogy (a bajban) döntsem el ki a családom! Mi van?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 16:51
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
kaptak egy kissebb lakást!most beszéltem párommal,mossa kezeit!meg igér fűt fát!
2009. ápr. 22. 18:34
 32/36 anonim ***** válasza:
79%

Ne higyjel neki, de ha neked jo cirkuszban elni, akkor maradjal vele.

Szerintem viszont jobb lenne egy szereto fiut keresni magadnak, es tudnal kulonbseget tenni koztuk.

Miert mondta le az eskuvot?

2009. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
mert nem volt még kész rá!már minden levolt fixálva!
2009. ápr. 22. 18:42
 34/36 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Úgy-e nem akarsz örök éltedre megalázkodni,társasmagányba élni?A Te drága anyósodék egoista önző emberek!Mind az enyémek is!Mi lesz később,márt most fenyegetve vagy,és azt szeretnék,hogy ahogy ők fütyülnek úgy ugrálj!Soha se süllyed le az Ő színjükre.Ezek mind tapasztalatok,én most alakítom ki a fiam,és az én éltem amibe a férjem,és családja nem fér bele!Hidd el ha nem hagyom el ezek várnak rá amit itt felsoroltam,és ha meg lesz a közös baba anyósod idegileg kifog készíteni!Egy jó akarod!Menj el onnét!!

2009. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Én menekülőre fognám, az tuti. De már akkor léptem volna, amikor lemondta az esküvőt. Szerintem Te jobbat érdemelsz ennél. A szüleidet soha ne tagadd meg, hisz nekik köszönheted, hogy vagy egyáltalán. Sőt, a párod is. Én pl örökre hálás leszek anyósomnak, hogy ilyen férfit nevelt "nekem", és ha tudom segíteni fogom őt is, nem csak a saját anyukámat.
2009. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi van Veled? Elköltöztél vagy a párod mellett vagy? Kíváncsi vagyok, hogy alakult az elmúlt 2 napod!
2009. ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!