Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy az anyámmal...

Mit tegyek, hogy az anyámmal rendeződjön a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

2 hete összevesztünk,mert a volt legjobb barátnőm elmondta neki,hogy egy nős férfinek vagyok a szeretője.

Elkezdett velem üvöltözni az anyám,elmondott szinte mindennek.Úgy össze vesztünk,hogy azóta nem beszélünk egymással,én pedig már csak aludni járok haza,bár néha már azt sem.

Én szívesen elköltöznék,de még nem vagyok 18.

Nem tudom,hogy mi történt vele,eddig nem volt ilyen.


Mit kéne tennem?


Tegnap közölte velem,hogy jó lenne,ha beleadnék a számlákba...Nem a pénzzel van a gond,mert azt ad a barátom eleget,hanem azzal,hogy ezt mondta.

Most már nem is tekint a család részének,úgy néz rám mindig,mintha én megtűrt vendég lennék a házunkban és apa is ezt csinálja.

Komolyan,már lassan haza sincs kedvem menni.

Régen bármit elmondhattam neki nyugodtan.Ezt a kapcsolatomat azért nem mondtam el neki,mert tudtam,hogy nem helyeselné.


2011. szept. 12. 13:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

"Nem a pénzzel van a gond,mert azt ad a barátom eleget,"

És azzal nincs semmi gondod sem neked, sem anyádnak, hogy ezt úgy hívják: kitartottság? Hogy más jelzőt ne is használjak......

2011. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van. Bár én mindezt egy akkora pofonnal spékeltem volna meg, hogy a fal adja a másikat.
2011. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

ad a barátod? vagyis a nős férfi?...szép.

amúgy szerintem mond el anyukádnak h vége a kapcsolatotoknak és megváltozol stb..syerintem megérti,nem olyan rossz ahogy gondolod :)

2011. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
A legnagyobb baj hogy anyukád ebből pénzt akar kihozni.
2011. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
haha. elsőnél a pont. és k*rva:) bocsii.
2011. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

De nincs vége a kapcsolatnak és ezt Ő is látja rajtam...

Anya nem tudja,hogy pénzt ad nekem a férfi,de tuti,hogy látja,hogy többet járok vásárolni és nem Ők adják rá a pénzt.

2011. szept. 12. 13:54
 7/19 A kérdező kommentje:
Amúgy pedig nem vagyok q.rva.
2011. szept. 12. 13:54
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem sérti az amúgy is érdekes önértékelésed, hogy soha nem leszel első a bizonyos férfi életében?Hogy mindig csak második leszel, mert úgy néz ki miattad elválni nem fog!

Vagy a pénz kárpótol emiatt?Hm... Valamelyik válaszoló írta, még jól meg is pofozna...Én is. Fogalmas sincs mit csinálsz te felelőtlen kis fruska

2011. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kárpótol a pénz,de azért nem is olyan rossz,hogy ad és nem a szüleimtől kell kérnem mindig,így akármi megvehetek,ami tetszik.

Tudom,hogy sosem léphetek a felesége helyébe,de ez nem érdekel.Én szeretem és talán Ő is szeret engem.

Nem kérném tőle,hogy hagyja el a feleségét miattam,nem akarok tönkre tenni egy családot.

2011. szept. 12. 14:04
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem kérném tőle,hogy hagyja el a feleségét miattam,nem akarok tönkre tenni egy családot.


De épp az teszitek,mondjuk a legnagyobb bűnős ebben a helyzetben a férfi,mert a kérdező biztos nem tart pisztolyt a fejéhez hogy csalja meg a feleségét vele.Csak azt lehet táncba vinni,aki táncolni akar.

2011. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!