Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyünk a párommal a lány...

Mit vegyünk a párommal a lány unokatesójának a ballagására?

Figyelt kérdés

Jövő hétvégén lesz, azt már megbeszéltük, hogy együtt veszünk valamit, az egyetlen ötlet egy toll, amibe a nevét gravíroztatjuk. Én nem ismerem annyira az unokatesóját, kedvesemnek meg nem nagyon van ötlete.

Esetleg valami jó ötlet?


2009. ápr. 22. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Hát, végső megoldásként adhattok pénzt is, de ezt nem nagyon javaslom, mert szörnyen személytelen, és gyakran ugye többet kell költeni, mintha ajándékot venne az ember. Egy csokor virág mindenképpen, én mellé egy szép ezüstkarkötőt javaslok, vagy fülbevalót.
2009. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Mivel én is ballagok, és tovább tanulok, legjobban a pénznek örülnék...:)

De a virág és az mellé egy kis ékszer vagy toll is jó ötlet.

2009. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Lehet egy értékesebb könyv, mondjuk lexikon, esetleg abban a témában, amelyben továbbtanul. Ennek biztosan örülne, vagy az előbb felsoroltaknak.

De legtöbben egyébként pénzt adnak, és a ballagók is talán ennek örülnek a legjobban - az első alkalom egy kis önálló pénzkeresetre.

2009. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

egy szep karora? en egy eve azt vettem a noveremnek, nagyon orvendett neki.

Amugy a penz lehet szemelytelen, de lehet kozel sem annyira "hasznos"...nem vagyok penzehes nem az, csak ha mar adok valakinek valamit akkor azert adom, hogy hasznat vegye. Egy par eve unokatestverem 6 db halozsakot kapott ajandekba kicengetesere...

2009. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Pénzt tényleg ne, de ékszer, virág. Ha egy picit is ismeri a párod az unokatesóját akkor lehet ilyen jellegű értékesebb könyvet albumot venni, esetleg koncert vagy színházjegy.
2009. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
* marmint arra gondoltam, hogy lehet hogy a penz szemelytelen, de egy "tizedjere kapott ajandek" kozel sem olyan hasznos...
2009. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tetszett az ékszer és a karóra, de mindenkinek köszönjük a választ.


Ha vannak még ötletek, akkor várjuk őket.

2009. ápr. 22. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!