Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen előnyöd származik a...

Milyen előnyöd származik a családtagod/barátod munkájából?

Figyelt kérdés

Tehát hogy pl testvéred, vagy barátnőd fodrász és ingyen/olcsóbban megcsinálja a hajad.


Ilyenekre gondoltam:) (persze nem úgy, hogy kihasználod ezt a helyzetet) Csak kíváncsiság:D


Előre is köszi:)


2011. márc. 6. 10:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen utazás.
2011. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Minden reggel friss kenyér, és péksüti. Pék a férjem. :-)

Ingyen hajvágás. Fodrász a barátnőm.

Ingyen meghívó a lagzira. Anyukám nyomdász.

Ingyen mosógépszerelés. Apukám háztartási gépszerelő.

2011. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm férje pék,50Ft-tal olcsóbban vehetjük meg tőlük a házikenyeret. Mást nem nagyon szoktunk tőle kérni. Kenyeret is csak akkor ha nagyobb ünnep van,és nem lesz nyitva a bolt. Így egyszerübb mint a boltba verekedni a kenyérért
2011. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
nagybátyám fuvarozo ami költözködésnél joljött h volt teherauto amivel eltudtuk vinni a cuccokat
2011. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Apukám műszerész és háztartásigép-szerelő, így ő javít mindent az egész családban. Anyukám könyvelő (végezttsége szerint, de nem akként dolgozik), így ő csinálja az adóbevallásokat.

Testvérem nyelvtanár, megtanított spanyolul. Én is tanár vagyok, és angolul tanítottam őt.

Egy közeli családi barátunk pulmonológus főorvos, beutalóért, másodvéleményért hozzá megyünk.


25/N

2011. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és van egy fül-orr-gégész ismerősünk is, szintén betegség esetén előszeretettel kérjük ki a véleményét.
2011. márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát, max annyi, hogy apukám végzettsége autószerelő, így sose kell szervízbe vinni a kocsit, de egyébként is csempét, tapétát tesz fel, villany-és vízvezetéket szerel - bár az egyik sem a munkája, csak ért hozzá.

Sajnos már az ingyen nyomtatás/fénymásolás se működik.

2011. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%

A párom orvosis, tehát orvos ismerősökből (mindenféle szakorvos) kijut bőven, előny a rendelőben nem kell sorba álljak, ha a párom mellettem van automatikusan megyek be:)

Én pszichológián vagyok szóval gyógypedagógus, pszichológus, pedagógus ismerőseim szintén akadnak szép számmal. Apukám a motorok világában utazik KTM-es cuccok kijutnak néha, meg javítás, ilyenek.

Nagyszüleim tanárok voltak, szóval mindenhonnan ismerős köszön rám a régi iskoláimból, van tanügyis felsővezető ismerősünk pld.

Akad asztalos (a párom édesapja) aki mindent megcsinál amit kérünk tőle. (illetve csinálna, ha kérnénk...)

Nagypapám ezermester, neki mindenhez van kütyüje, mindent megbütyköl, hozzá lehet fordulni bizalommal.

Fagyigyáros nagynéném van, onnan csusszan, csöppen az ingyen fagyi:) tesóm angol tanár, onnan jöhetne egy kis ész angolból. A tesóm párja informatikus, ha elromlik vmi, ő megoldja:) A tesóm sógornője és annak férje szintén orvosok...:-) Remélem nem vesztődünk el a világban...

2011. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Tubarózsa ***** válasza:
90%

párom által ingyen utazás a volánbuszon, anyu által ingyen gyógyszer + soron kivüli ellátás(szóval nem kell 3hónapot várni az sztk-ra) apám által ingyen taxi.(ha vele v haverjával megyek.

20L

2011. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
sok-sok torta, és mégtöbb süti :P :) a párom cukrász. (1 éven belül én is az leszek)
2011. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!