Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mi lehetne a megoldás?...

Erre mi lehetne a megoldás? Nem szeretném, hogy tönkretegye magát.

Figyelt kérdés
Legjobb barátom egyetemista és mellette elkezdett dolgozni egy bárban. Általában éjszaka és van, hogy reggel 9-re már suliba megy. Tehát teljesen ki van merülve. Ebből kifolyólag elkezdett speedet használni az alváshiány miatt. A levelező nem jó megoldás, mert az általában hétvégén van és ugyanúgy be van osztva, plusz tanulni is nehezebb lenne. Nem tudom milyen érvekkel győzhetném meg, hogy ez nem jó választás és milyen alternatív megoldásokat tudnék neki mondani...?
2011. szept. 12. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem sok mindent tehetsz.

tanul vagyis csóró. ezért muszáj dolgoznia ha meg akar élni valamiből.


amúgy ezt a kérdést nem tetted fel tegnap vagy tegnap előtt?

2011. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Nem kell tanulni, csak tudni- marad a munka. Rabszolga, aki pénzért dolgozik- tanulj és örülj hogy fizet érte az állam.

Egy nap meló, egy nap heló. Meló után ne menj suliba.

Igyál kávét vagy szivjál kokszot, a szpid szétb@sz.

2011. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hacsak nem tudod eltartani, ne szólj bele.
2011. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tetris ***** válasza:
100%
Aludjon nyugodtan délután egy-két órácskát, és te vállalhatod, hogy felkelted, amikor mennie kell a bárba dolgozni. Ennyit tudsz segíteni.
2011. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ma 15:40

Most teszem fel először ezt a kérdést.

2011. szept. 12. 16:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Tenni nem tudsz semmit, ha ő a fejébe vette ezt a marhaságot, akkor lelke rajta. Majd rá fog jönni, hogy ez nem megy, amikor egyszer csak összeesik és a pszichiátrián vagy a toxikológián ébred.
2011. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

ja :D

pedig pont múltkor láttam egy ugyanilyen kérdést :S na mindegy :D

2011. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ott tudtak valami megoldást?:S
2011. szept. 12. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
ne,ott csak leoltották a kérdezőt hogy miért nem hagyja békén mert nincs semmi káros hatása (?) :S
2011. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!