Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telik egy átlagos hetetek...

Hogy telik egy átlagos hetetek a pároddal? (akik együtt élnek)

Figyelt kérdés
Mennyit vagytok együtt,Olyankor mit csináltok?Mennyire szürkék a hétköznapok?
2011. szept. 12. 16:02
1 2
 11/11 anonim válasza:

A barátommal nyárra összeköltöztünk, ugyanis tervezzük hogy 2 év múlva vègleg együtt élnénk. Barátom 17 éves (én 18), és apum cégéhez ment nyári gyakorlatra. Szóval most ilyen együtt élőset "játszunk". Apum anyum és a barátom egy cégnél dolgoznak (apum cégénél). 8-ra mennek dolgozni mind a hárman. Anyum ő főz magának meg apumnak én meg hogy hozzászokjak főzök a barátomnak amíg ő dolgozni van. Délután 2-kor jön barátom haza. Ilyenkor ebédelünk utána pihenünk kicsit. Filmezünk, moziba megyünk, és segítünk a ház körüli munkában. Barátom gyakran segít apumnak a gyümölcsfák oltásában és a fűnyírásban. Hétvégente barátommal kettesben gyakran elutazunk horgászni (azt imád), vagy nagyobb városokba mint pl Debrecen vagy Szeged. Egyébként Eger környékén élünk.

Tudom ez nem olyan mint az "igazi" együtt élés, de valahogy el kell kezdeni.:)

2014. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!