Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, akik együtt éltek! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik együtt éltek! Mit szoktatok együtt csinálni egy átlagos héten illetve mennyi időt töltötök együtt?

Figyelt kérdés

Pl. akik dolgoznak vagy ha egyik fél dolgozik az is érdekelne.

Együtt élés alatt kevesebb idő jut a másikra?


2010. okt. 29. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Az én párom külföldön van 2 hetente jár haza 1-2 napra esetleg 3-ra! De ha a kislányunk oviba van akkor csak egymással foglalkozunk beszélgetünk sétálunk ...!Ha a kislány itthon van akkor közös programokat csinálunk!
2010. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ezekre a válaszokra én is kiváncsi vagyok
2010. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Két és fél éve élünk együtt. Este hatra érünk haza. Közös vacsi, fürdés, és be az ágyba. Heverészünk, olvasgatunk, beszélgetünk, szexelünk. Általában együtt vagyunk mindig. Igényeljük. Hétvégén ugyanez. Akkor néha kirándulunk, sétálunk, utazgatunk, filmet nézünk. Néha vagyunk külön, ha én főzök, kedvesem meg elmélkedik magában. Vagy hajnalban felkel, mikor én még durmolok, és elmélkedik vagy olvas egyedül. Jól összepasszolunk.
2010. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
elso valaszolo: a te parod megcsal ez teljesen egyertelmu!!!!!! nyilvan minden rendben van ha a hazsartos feleseget 14 nap alatt 1 szer latja. de ha igy jol erzitek magatokat ..... de ne gondold hogy szerelmes beled! uton utfelen megcsal!!! csak azert mondom hogy tudd. de legalabb igy a kapcsolatotok evekig fog huzodni..... puszi!!
2010. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Attól hogy a másik fél külföldön van lehet hűséges és szeretheti a feleségét. Gondolom nem fog örökké ott dolgozni..
2010. okt. 29. 15:26
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
persze,neked is igazad van.... majd eldol amikor mar nem kulfoldon el,hazajott es eltelt pl.2 ev. na akkor majd meglatjuk.
2010. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
amugy tenyleg kivancsi lennek...... de a valaszt mar tudom. szep napot mindenkinek.
2010. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%-os válaszoló: Téged hányszor csaltak már meg??Néhányszor biztos megtörténhetett veled, azért vagy ilyen előítélete minden férfivel!
2010. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első! Nem mondanám hogy a párom megcsal hisz azért ment el hogy a család jobb anyagi körülmények közt éljen! És rohadtul nem az a fajta aki megcsalna! Hogy mondhatsz véleményt olyan emberről akit nem is ismersz? Ő a családjáért él és nagyon sokan mondják hogy szerencsés vagyok! Ugye az kiabál akinek a háza ég!
2010. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15:22-es Te honnan tudod hogy milyen a felesége? És honnan veszed hogy a férje megcsalja? arra nem gondolsz hogy azért ment el hogy jobb legyen azoknak az élete akiket szeret? Milyen primitív vagy Hihetetlen!!!!!!! Ne magadbol indulj ki!!!!!!!!!! 32/F
2010. okt. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!