Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen idegesít, irigy is...

Egyszerűen idegesít, irigy is vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval párommal 5 éve vagyunk együtt és a páromnak van egy bátyja akinek van már gyereke másfél éves ez még nem is zavarna...a dolog ott keződik h én nem nyúlhatok a gyerekhez mert biztos elkap tőlem valamit mintha fertőző lennék :S és egyszerűen idegesít ha itt vannak nálunk,irigy is vagyok h bezzeg nekik lehet gyerekük nekem meg addig nem amíg a párom anyja nyugdíjba nem megy az még 10 év :S én nem akarok addig várni ígyis már 25 éves vagyok...baromira dühít az egész így azt mondtam a páromnak hogy ha 1 max 2 évig nem történik semmi elhagyom...rosszul tettem szerintetek? 25/L
2011. szept. 12. 16:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
79%
Meg pazarolna ra ket evet? Most vagy fiatal. Ilyen anyamasszony katonaja es poffeszkedo anyos mellett meg fogsz zavarodni azalatt a ket ev alatt.
2011. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
82%

Ki mondja, hogy nem nyúlhatsz a gyerekhez? A párod mit szól ehhez? A párod hozzá nyúlhat? (csak mert közös "kórokozóitok" vannak).

A Ti gyerekvállalásotok semmilyen formában nem múlhat az anyós nyugdíjazásán. Ez csak kifogás. Én még arra az 1-2 évre is azt mondanám, hogy járj csak addig is nyitott szemmel. Feleslegesen ne tartsa fel a sort :) A stratégiailag legfontosabb éveidet nem töltheted parkolópályán. Én ezt tettem, és majd bele pusztultam amikor sorra elkezdtek nősülni azok, akik komolyan akartak volna engem, aztán jöttek az exeimnél a gyerekek, én meg csak kaptam az igéreteket, hogy gyerek ekkor, meg akkor - még szerencse, hogy kiszálltam.

2011. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
86%
sógorék gyerekére ki vigyáz?...
2011. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
az én szüleimmel az a helyzet h messze élnek 200km-re és minden nap akkor hurcolnom kéne a babát...
2011. szept. 12. 16:44
 15/34 anonim ***** válasza:
86%
sógorék gyerekére ki vigyáz?...
2011. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
69%
Szóval tőled, mint szakképzett ápolónőtől kell félteni a gyereket? Hát ez gáz. Sokan felneveltek már úgy gyereket, hogy nem volt nagyszülő, aki segítsen. Mi lenne, ha "véletlenül" teherbe esnél? Arra kényszerítenének, hogy vetesd el? Mérlegeld, hogy kell-e neked ez a kapcsolat. Bár a szüléssel még nem vagy elkésve, de azért a családod hozzáállása valóban dühítő. Rohadt önző dolog. Én most 35 vagyok, sajnos a te korodban nem éreztem még vágyat a gyerekre, most meg már annyira elkényelmesedtem, bár szeretnék, de a körülmények sem olyanok lettek. A férjem nagymamáját gondozzuk, aki egész napos foglalkozást igényel és még emelgetnem is kell. Szóval tény, hogy nem érdemes várni, amikor azt érzi az ember, hogy eljött az idő, akkor meg kell lépni, mert soha nem tudhatod, hogy mit hoz a jövő. Ez alapján mérlegelj, hogy kell-e ez a pasi.
2011. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
az ő gyerekükre a bátyja feleségének a szülei
2011. szept. 12. 16:46
 18/34 anonim ***** válasza:
79%
Szoval anyosnak szulnel gyereket? Igy minek?
2011. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem te vigyázol a saját gyerekedre, anyós meg csak látogatja. Nehogy már ő határozza meg mikor szülsz. Azt meg szinte nem hiszem el, hogy azért nem nyúlhatsz sógor gyerekéhez, mert nem vagy diplomás és összeszed valamit a gyerek. Téged abban a családban minek néznek? Vagy állj a talpadra, vagy menekülj onnan.
2011. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
69%

Miért kéne vigyázni arra a gyerekre?

Van annak anyja is meg apja is, az anya pedig GYES-en lesz vele, utána megy bölcsibe, oviba, ahogy gondoljátok. Ápolóként tudom nem lesz egyszerű a sok éjszakázás miatt (én is diplomás ápoló vagyok), de hidd el sokan megoldották már anyós nélkül.

Nem is hiszem, hogy jó ötlet ez, ha ennyire beleszól már most a közös döntéseitekbe.

A sógornőddel meg ne foglalkozz. Értelmes ember nem nézi le a másikat azért, mert annak nincs diplomája.

2011. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!