Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen idegesít, irigy is...

Egyszerűen idegesít, irigy is vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval párommal 5 éve vagyunk együtt és a páromnak van egy bátyja akinek van már gyereke másfél éves ez még nem is zavarna...a dolog ott keződik h én nem nyúlhatok a gyerekhez mert biztos elkap tőlem valamit mintha fertőző lennék :S és egyszerűen idegesít ha itt vannak nálunk,irigy is vagyok h bezzeg nekik lehet gyerekük nekem meg addig nem amíg a párom anyja nyugdíjba nem megy az még 10 év :S én nem akarok addig várni ígyis már 25 éves vagyok...baromira dühít az egész így azt mondtam a páromnak hogy ha 1 max 2 évig nem történik semmi elhagyom...rosszul tettem szerintetek? 25/L
2011. szept. 12. 16:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
80%
Anyósodat kérd meg, hogy mutassa meg a diplomáját, mert még nem láttál olyat. Aztán ha átnyújtja, kezd el nézegetni, hogy nem látod hol van hozzá csatolva az ész, vagy az emberi értékek, vagy az amire ő olyan rohadtul büszke. Aztán dobd be az éppen aktuális statisztikát arról, hogy a fiatal diplomások hány %-a munkanélküli jelenleg.
2011. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem, minek akkor gyerek, ha nem akarsz vele lenni?
2011. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
79%
Még azt nem értem, hogy érted azt , hogy a szuleid nem tudják vállalni, mert akkor mindennap 200 km kell vinni a babát. Miért nem tudsz te otthon maradni a gyerekkel?
2011. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen családtól Isten meg a mentsen.
2011. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem tetted rosszul, teljesen megértelek! Mondd már meg a kedves "anyósnak", hogy Te biztosan nem akarsz 10 évet várni... hát hova várnál a gyerekkel?! még ha 15 lennél, és akkor mondta volna ezt... dehát már Te sem vagy 10 éves... Pont a Te korodban kell gyereket vállalni, nem 35 évesen! Hát mi ez már?! És a párod ehhez mit szól? Pontosan így van, nem az anyósnak szülöd a gyereket, neki ehhez semmi köze! Ha támogat és segítene, az csak egy jó dolog, nagy könnyítés Neked, de ha nem, hát úgy is jó... Nem a párod anyjáé lenne a gyerek... ez felháborító...
2011. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

kérdező!

te éppen olyan hibbant vagy mint az anyós! mikor ezt kimondta neked akkor el kellett volna küldeni melegebbre...

2011. szept. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
jéézus hát ez így eléggé gáz nem normális a család... kissé gyorsíts be mond meg a párodnak hogy vagy most lesz gyerek vagy soha. Nekem volt egy szülésem 20 évesen, szépen simán meg stb. gyönyörű szép kisfiam született, aztán még egyszer teherbe estem 32 évesen. Hát meglátszott, az a 10 év... nehezebben viseltem mint akkor, az egészet, persze gyönyörű egészséges gyermekem lett ismét. Van egy nővér a családban, pontosabban már nem az.. bármi gondunk, bajunk volt hozzá fordultunk meg minden, rengetegszer volt mind 2 gyerek náluk is. Mondd meg a párodnak véleményem szerint, hogy te már nem akarsz tovább várni. Nem tetted rosszul, de legyen az inkább 1 év szerintem (: sok sikert
2011. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Ja és igen.. mi is megvoltunk anyós nélkül, szóval ne hidd, hogy nincs nélküle élet, igaz nekem voltak barátaim, rokonok a közelben, de sok embernek az sincsen, ez ne legyen az akadály A válasz megírásának időpontja: ma 17:06

voltam

2011. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Miért kell a gyerekre vigyázni?


Ha arra gondolsz, hogy amikor 3 lesz (vagy 2) és visszamész dolgozni? Barátnőm is ápolónő, és este 6-reggel 6-ig vannak, és fordítva is. Párod nem tudom, hogy dolgozik, de ha reggeltől délutánig, akkor vigyázni akkor a babára, amíg dolgozol, a baba meg jól el lesz bölcsiben/oviban. Más esetet nem tudok elképzelni. De ilyen anyós inkább ne vigyázzon a gyerekre.


Az hogy néz ki, hogy nem engedik, hogy hozzányúlj a gyerekhez? Mit mondanak?

2011. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
És mit csinálsz akkor, ha az ayós a nyugdíjazás után kitűz egy újabb határidőt, hogy mikor lehet gyereked?
2011. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!