Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjam meg a hangot...

Hogyan találjam meg a hangot egy 15 évessel?

Figyelt kérdés

Úgy adódott, hogy egy hónapig "vigyáznom kell" a sógornőm lányára. Jó kapcsolatban vagyunk, de persze még lehetne dolgozni rajta. Mivel kerülhetnék még közelebb hozzá? Szeretném ha ezidő alatt inkább barátnők lennénk, minthogy én legyek a szigorú "anyukapótló" aki gyorsan ágyba küldi este.


Mondjatok tevékenységeket vagy bármit amivel kialakulhatna ez a "barátnőség".


23/L


2011. szept. 13. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Az ekkorákat már foglalkoztatja a divat, a szépség...menjetek sétálni, üzletekbe, nézelődjetek (főleg ha pénzetek is van:-S)...vegyetek fagyit...

Nézzetek együtt filmet, beszélgessetek, kérdezd meg tetszik-e neki valaki:) "csajos" dolgokról beszélgessetek, kérd ki a véleményét. Akkor talán jobb lesz a hangulat :)


Én így vagyok a párom húgával (szintén 15), csak sajnos ő mindemellett még zárkózott is...:-S

2011. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj olyan programokat keresni, ami neki is tetszene.Például közös filmnézés otthon, vagy moziba, rendeljetek pizzát.Barátságosan, bizalmasan közelíts hozzá,de ne legyél azért tolakodó, hagyj neki egy kis szabad teret is,néha legyen kicsit egyedöl, ha ahhoz van kedve.És sok beszélgetés, minden féléről, meg séták, esetleg közös vásárlás.Ha van valami , amit otthon hiányol az életéből azt most pótolhatod neki, ha van rá módod.
2011. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Első: egy nem fogyatékos NORMÁLIS 15 évesre még azért oda kell figyelni...
2011. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Uhh, hát ha tűrhetőbb a csaj, akkor a második tippjei bejöhetnek... de nekem sajnos az a tapasztalatom a 15 éves húgommal kapcsolatban, hogy csak az ivászat, a cigi, a különféle kábítószerek (legális-illegális) és a feltűnősködés, a majomkodás érdekli őket. Az én húgom más felé még nem nagyon érdeklődött. :S Még vásárolni sem tudok elmenni vele, pedig én imádok, de szerinte az "uncsi". -.-

20/L

2011. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond, biztos örül neked, "felnéz" majd rád, hiszen idősebb vagy, de korban mégis hozzá közel álló. biztos ő is örülne a barátságnak.
2011. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
egy normális jól nevelt 15 évest el lehet vinni vásárolgatni,moziba,különböző helyekre,lehet vele este filmezni popcornozni, ha meg az elfajult 15 évesekhez tartozik akik pasiznak,szexelnek,isznak,drogoznak,buliznak hajnalig velük nem lehet mit csinálni mert ők már jól el lettek rontva
2011. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pénzetek, ajánlom, hogy egy alacsonyabb árkategóriás plázás üzletbe menjetek el körülnézni, vásárolni (ráadásul mivel már idősebb vagy, tudsz tippeket is adni neki, hogy mit érdemes megvenni, mit tud még sokáig hordani stb., de emellett a divatról is van némi ismereted a korodból kifolyólag :D)... fagyi, mozi, bowling, lelkizés (lehet, hogy neked könnyebben bevallja a fiúügyeit pl. :D), séta vmi szép helyen, ingyenes programok...
2011. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13:29-es, teljesen igazad van. A húgom nagyon el lett rontva, teljesen szabadon engedték, erkölcsi értékeket pedig nem tanult. Én meg mindig is hidegvérű voltam, nyugis, nekem az is élvezet, ha kiülök a városba egy finom fagyival... a húgomnak nem, neki csak a részegség és a vad bulizás tetszik, a leszbikus barátnőivel ráadásul. Szóval bocs, előttem nagyon rossz példa volt. Remélem kérdező, a te általad említett lány nem ilyen. :)
2011. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem te fogsz 1 hónapra odaköltözni sógornődékhez?
2011. szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De, én költözök oda. Nem fogyatékos, de azért egy teljes hónapig nem szívesen hagyja senki otthon a gyerekét teljesen egyedül...
2011. szept. 13. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!