Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy az előző...

Volt már olyan, hogy az előző kapcsolatodból véletlenül vagy szándékosan "elhoztál" valami tárgyat vagy egyebet?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert én lenyúltam a kedvenc pólóját.. nem tudom miért, csak mert "jól esett"?!....

Hetekig visszakérte, de mindig találtam kifogást. Azóta persze valószínű új barátnője... meg pólója is van....:)


2010. jún. 9. 11:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

és mielőtt kioktatnátok: nem , nem nézegetem, el van téve valahova, talán már azt se tudom hol van....


(ja és 24 /L.)

2010. jún. 9. 11:57
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

s ettől a cselekedettől biztosan jobb lett a lelki világodnak. soha, de soha nem tennék ilyet, mert az csupán egy tárgy és én pedig egy érző, gondolkodó ember vagyok.

DE ki hogy.

2010. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

jobb lett igen! a legjobb barátnőmmel csalt meg . (aztán őt is dobta 3 nap után). Kellett valami szuvenír hogy ő se érezze jól magát....


De köszi hogy kiokosítasz....

2010. jún. 9. 12:03
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
nekem van egy dobozom és az ilyen jellegű relikviáimat ott tárolom. többek közt ékszereket, amiket nem tudok hordani, de értékesek, pólók,könyvek, cdk, dvdk. bárki bármit kért, azt visszaadtam. ezek az én dolgaim, amiket tőlük kaptam, mmint exektől. egy pulóverem van, ezt a tulajdonosa azóta sem kérte vissza. egy alkalommal rajtam maradt, kimostam és eltettem a dolgaim közé. azóta is várom a visszaigénylést:)
2010. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Én mindig egy evőkanalat hozok el. Érdekesen vegyes a készletem.
2010. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én sajna nem adtam vissza, emiatt van egy kis... rossz szájízem. 3. kérésre már odaadhattam volna, de olyan mélyen megbántott, hogy "játszani" akartam vele....
2010. jún. 9. 12:10
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Én még nem tettem ilyent szándékosan, csupán véletlenül maradt nálam 1-2 tárgy. Viszont erős a gyanúm, hogy volt barátnőm lenyúlt egy villát, de ő tagadta :)
2010. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen, én is lenyúltam, fiatalkori fényképét, pár kazettát, könyvet, de anyagi téren nagyon sok mindent ott hagytam, nagy értékű háztartási cuccokat, bútorokat.
2010. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Én egy 112 cm-es lcd tv-t nyúltam le, mire hazaért, én elvittem. Nem mert egy szót sem szólni, vett másikat. Kellett neki megcsalnia. 27/L
2010. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hű, na azt még én sem mertem volna....lcd tv...azzziiigen.....:D
2010. jún. 9. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!