Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hogy leplezzem?

Figyelt kérdés
Véletlenül megtudtam, hogy a párom valószínűleg a héten el akar jegyezni. Legalább is remélem. Sikerült eltitkolnom, ezzel nincs is baj, viszont így ha igaz a hír, oda a meglepetés ereje. Természetesen örülök neki, és vágyom rá 3 éve. Csak attól félek, hogy a reakcióm ( vagy inkább annak hiánya) elárulja majd, hogy tudtam a dologról, és nem szeretném a párom megbántani. Volt valaki hasonló helyzetben? hogy reagáljam le? természetesen én nem mondom el neki, hogy tudtam, de ha nem úgy reagálok, ahogy ő gondolta, lehet, hogy megbántom, és nem szeretném, hogy szomorú legyen. Tippek, tanácsok? tapasztalatok?
2011. máj. 30. 12:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%
Ájulj el, vagy hugyozd össze magad! Még ilyen hülyeséget!
2011. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagy mosoly, könnyek, nyakba ugrás, csók. Így reagálsz és megfelel. Nem kell elmondani, hogy tudtad már.
2011. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
A "valószínűleg" éppen elég ahhoz, hogy ne legyen biztos a dolog és amikor tényleg megtörténik, lehet széles, mosollyal és könnyekkel megkönnyebbülni:) Amit nagyon vár az ember, annak iszonyatosan örül, ha megtörténik végre. Te nem várod annyira? Kicsit úgy írtad le, mintha valami szokványos dologról lenne szó, pl. ezt és ezt kapom a szülinapomra. De azért ez egészen más szituáció.
2011. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne játszd meg magad a leánykéréskor.

Rossz ómen lenne így indítanod.

Fogsz te annak örülni így is. :)

Sok boldogságot!

2011. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

1.-nek. Köszönöm az értelmes választ!:)


De igen, várom, mint írtam, 3 éve vágyom rá. Csak ugye az a helyzet, hogy már sokszor szó volt róla, és valahogy már nem tudom, hogy most összejön-e, lehet, hogy azért nem vagyok annyira "ráizgulva", de ettől függetlenül én lennék a legboldogabb, ha mégis sikerülne:) Alig várom, szeretnék hozzámenni, csak nem szeretném, hogy megbántsam az érzéseit. Készült rá, és biztos izgul is, és sajnos viszont rajtam nagyon látszanak az érzések. az is, ha már tudtam róla. De egyébként nagyon várom, hiszen imádom.


egyébként így visszaolvasva igazatok van, ha várom, úgy is örülni fogok neki:) köszönöm a válaszokat:)

2011. máj. 30. 12:13
 6/27 anonim ***** válasza:
45%
Ez annyira idegesítő. Szerencsétlen srác töri magát, aztán nincs is értelme.
2011. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Az lesz a meglepetés, ha meg se kéri a kezed,mert másra készül
2011. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
na az tényleg meglepi lenne:)
2011. máj. 30. 12:19
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
örülni fogsz neki még ha tudod előre akkor is. Az esküvőn is örülnek pedig tudják, hogy mi lesz
2011. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, miért kell ennyire "felmisztifikálni" ezt a dolgot és kicsit megmosolyogtam a kérdést, de mindegy... Kérdésre válaszolva: mosolyogj, tettesd azt, hogy hűűűű, de klassz, örülök. Azt nem mondd, hogy már régóta vártál erre a pillanatra, mert ez kicsit visszatetsző lenne, ha megmondanád.

Sok boldogságot Nektek!

2011. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!