Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan leplezzem le mit tegyek?

Hogyan leplezzem le mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem , hogy a párom egy kicsit férelép és szeretnék erről jobban megbizonyosodni ötletek
2011. szept. 14. 13:40
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
még nem is beszéltem vele hazajött nézelődött az udvaron nem engedtem be a zárba tettem a kulcsom kiorditottam hogy takarodjon és hivta a haverját elpakoltak és nem is beszéltem vele azóta már a zárakat is lecseréltettem
2011. szept. 18. 20:57
 32/34 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes! Büszke vagyok rád, nagyon sok nő nem tudta volna ezt így meg tenni!
2011. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
ohh köszii hidd el nekem is nagyon nehezen ment most is picit kivagyok
2011. szept. 18. 23:30
 34/34 anonim ***** válasza:

Miért nem regelsz társkereső oldalakra,egyszerre akár többre is?

Raknál ki magadról jó képeket,csinosan felöltözve,sminkel,hajad szépen megcsinálva.

Jó! Sok idióta van,de azért nagyjából ki lehet szűrni.

Ismerőseim közül sokan ismerkednek neten keresztül,és van aki már 2,meg 3 éve együtt van a párjával.


Próbáld ki!

Kutyaharapást szőrével tudod!

De lehet még az is jót tenne neked ha chatelgetnél,beszélgetnél,és aztán kialakulna vmi!



www.paratlan.hu


www.randik.hu


www.love.hu

2011. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!