Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokatesóm szerint idősebb...

Unokatesóm szerint idősebb párt kellett volna választanom, és szakítsak ameddig lehet. Normális?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal, pontosabban több mint 4. Már gimi 3.ban összejöttünk, azóta töretlen a kapcsolatunk, egymásra találtunk. Amellett, hogy a legjobb barátok vagyunk, azonosak a vágyaink, céljaink, életszemléletünk...ezek szerintem fontos dolgok.

Az unokatesóm szerint idősebb párt "illett" volna választanom, mert így nem leszek boldog. (Az igaz, hogy tizenéves korombeli álmaim között szerepelt a huszasévek elei babavállalás, de azóta fölülíródtak a dolgok). Az unokatesóm szerint "hülye" vagyok mert várok arra, hogy elvégezze az orvosit a párom (mert ugye csak az alapképzés 6 év plusz 4), szerinte sosem lesz igazi családom.

Persze erről a párommal is beszéltünk sokszor, igaz, hogy nem bánnám ha idősebb lenne, de csak akkor ha az Ő, mert én őt szeretem. Ha elvégezte az egyetemet, majd jöhet az esküvő, jöhet a baba...még akkor is fiatalok leszünk (24 körül). Nem értem miért kötözködik állandóan. Ráadásul minden egyes családi megmozduláson a főasztalnál ez a téma, általa...


2011. szept. 14. 15:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az unokatesódnak van párja? Vagy bármi "hibája"? Met szerintem csesztesd vissza, aztán majd észbe kap, h mekkora egy bunkó!
2011. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
21 es 22 evesen boven van meg idotok. Hova a rohanas?
2011. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
igazából van egy olyan másfél éves kapcsolata, fél év után eljegyzést tartottak, hogy összeköltözhessenek, különben neki nem "engedték" volna...
2011. szept. 14. 16:03
 14/24 anonim ***** válasza:
94%

kérdezd meg az unokatesód a családi megmozduláson, jó hangosan:


Mi van unokatesó, nincs elég szex otthon, hogy engem b@szogatsz?

2011. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
:)) ezt viccesnek tartom, de azért hangosan nem szólalnék fel ezzel a mondattal:P
2011. szept. 14. 16:07
 16/24 anonim ***** válasza:
87%

A barátod orvosnak tanul és te valamikor majd egy orvos felesége leszel.Valószínű ez böki a csőrét,irigy a drága.. :)

Tényleg az lenne a legjobb,ha kerek-perec megmondanád neki,hogy hagyjon békén,ne a te magánéleteddel foglalkozzon,hanem a sajátjával.Ha nem tudja felfogni,akkor meg ne hallgasd meg,aztán majd csak észbe kap.

2011. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom mi baja...de kb. tényleg azóta csinálja mióta elkezdtük az egyetemet...mondjuk azelőtt is volt amin gondolkozzon, addig az volt a baja, hogy: miért vagyok olyan sokáig az első komoly barátommal...
2011. szept. 14. 16:16
 18/24 anonim válasza:
100%
Ez ÍRÍGYSÉG! A szó szoros értelmében. A boldogtalan emberek írígykednek, akiknek az életéből hiányzik valami. Látja hogy milyen jól összetartoztok, sikeresek vagytok, építitek a karriereteket és neki ez nem tetszhet mert az ő élete nem ilyen fényes.Ahogy az előttem szóló is elmagyarázta.Nem mondja ki de azt akarná tudatalatt hogy Te se légy boldog ha már neki nem jöttek össze a dolgok.És ez már önzőség is valamilyen szinten....
2011. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez manapság divat ,hogy feltételekhez kötik a szerelmet? Jóformán minden második kérdés lényege, hogy vajon össze illünk-e pedig szeretjük egymást. Ne foglalkozz mások véleményével, nagyon sok időd van még gyereket vállalni, semmiről nem maradtatok le és nem is fogtok. Ha meg nálad idősebbel jönnél össze, akkor meg az volna a baj.
2011. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesodnak tul sok ideje van gondolkodni, dirigalni, csesztetni.
2011. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!