Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitotunk barátommal. Viszont a mai napig amikor ugy adodik az alaklom lekekszünk. Csak erre kellek neki?

Figyelt kérdés
2 honapja vége. ezvolt a 3. alkalom h lefeküdtünk és enyi. Én szeretném visszakapni de nem tudom h mi lenne a helyes. Hogyha az mondanám h nem. vagy h ha lefeküdénk ujra. Mikor van több lehetőségem hogy viszakpjam? egyáltalán visszajönne? v csak erre kellek ?:/
2011. márc. 4. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért, még mire kellenél? Kanos és te mindig belemész. Ennyi. Persze, hogy erre kellesz neki.
2011. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Azért nem ilyen egyszerü. 2 hónap után most beszélünk elöször viszavett msnre stb. Nem azért vet visza h meghuzzhason. Eddig is megvolt " nélkülem" és most is nem 1 csaj ugrana ha szolna neki, de nem ezt teszi.

De azt mondod csak ere megy?:S

Én pl nem feküdnék le oan votl pasimal akitöl nem akarok semit, csak olyantal akivel még ujrakezdeném. Bár nem tudom h a fiuk hogy vannak ezzel

2011. márc. 4. 16:58
 3/15 anonim ***** válasza:

hát ha így van a dolog kérdezz rá nyíltan hogy most mi van veletek. állítsd válaszút elé: mondd meg hogy te szeretnéd ha újra együtt lennétek mert még mindig szereted, de ha ő nem szeretne akkor többet nem fekszel le vele. (és ehhez tartsd is magad ha így alakulna!)

szerintem nem helyes amit teszel, csak magadnak okozol lelki károkat. más lenne ha már te sem éreznél iránta semmit.. de mivel nem így van ne engedd hogy kihasználjon. légy erős mert lehet hogy nem lesz könnyű, de a méltóság ennél többet ér hidd el.

21/L

2011. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönööm:)
2011. márc. 4. 17:19
 5/15 acel ***** válasza:

Felettébb hasonló a történet mint az enyém,

Akkor jól jegyezd meg : ha szakítottatok és utána lefekszetek akkor csak és kizárólag arra kellesz semmi többre. Max anyit tudsz csinálni, hogy te is élvezed és arra használod amire való!

Én december elején mondtam ki hogy nem akarok tovább együtt lenni vele mert besokalltam, az lett hogy akkor szünet és később átbeszéljük 2 hétig nem beszéltünk és abban állapodtunk meg hogy mivel ő nagyon kívánja és vágyik rá azért néha dugjunk mondtam neki hogy én ezzel nem fogom keresni mert én akartam szakítani, tehát sok jogomat nem érzem azóta se. 3 alkalommal hívott is. Ő meggyőződésem hogy ezzel is akart visszaszerezni de én már egyáltalán nem akartam. Később felvett msn-re de már inkább vérszívás volt így töröltem. Nincs értelme várni még egy esélyre ha már kimondták a végét!

2011. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van, sőőt..:/

Én női szemmel ezt igy nem birnám megtenni hogy csak ugy szex..:/ de ezek szerint a férfiak máshogy látják..

KÖvetkezö együtt alvásnál ha úgy alakulna v nyomulna v bármi ak szerintem megmondom neki h nem akarok neki csak ennyi lenni! aztán max anyi se leszek! de legalább nem fog kihasználni h ha valóban ez van a dologba.

2011. márc. 4. 17:39
 7/15 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül értek egyet azzal hogy "felmelegítve a káposzta se jó"... lehet hogy épp egy szakítás vagy elbizonytalanodás utáni hiányérzet döbbenti rá a feleket hogy mégis egymást akarják. nekem már volt ilyen 2hetes most vége van téma,, és kibékültünk és azóta is együtt vagyunk(ez volt másfél éve) és jól megvagyunk :)
2011. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Arra kellesz, amit nem csodálok hisz még véletlenül sem találod el h h kell egy szót helyesen leírni.
2011. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

:) az jóó.

Hát én elrontotma ő me gelhagyot. 2 honapig nem bezséltünk. ha me gigen csak vitáztunk pl mert egy fiu megölel v bármi:)

azon kivül rám se nézet hozzám se szólt. 2 honap után viszavett msnre. ( Barátai szerint még mindig szeret ezt tagani se lehet. ) valoszinü hiányoztam neki kül 2 hónap után mért keresne fel?

aztán most itt vagyunk. De am tök joba vagyunk. És nem az van h lefekszünk aztán enyi. hanem egész éjjel bújik, ölel stb akár csak régen.:))

2011. márc. 4. 17:51
 10/15 A kérdező kommentje:

Hmm..:) Nem kell se okosnak se gyönyörűnek lennem ahoz hogy valaki szeressen;)

Asszem részemről ere csak ennyi:)

2011. márc. 4. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!