Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nős férfival járok,24 vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfival járok,24 vagyok ő 32. Szerelmes vagyok bele és ő is az belém. De a feleségét nem akarja elhagyni. Mit lehet tenni, azon kivül hogy elhagyjam? Tudom hogy nekem Ő az igazi

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarja elhagyni a feleségét, akkor bizony Te nem az igazi vagy neki... hisz az igaziért mindent. azon kívül nem tudom, mit tegyél, de ha akarsz családot meg normális életet meg h karácsonykor apu anyu gyerekek együtt legyenek, akkor tényleg ott hagyod. ha eddig nem vált, most se fog, ne akarj így leélni egy életet.
2010. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Több,mint valószínű,hogy azért nem hagyja ott a feleségét,mert szereti,annak ellenére,hogy neked azt mondja,szeret.Mégiscsak 32 éves,és nem rövid ideje lehet a feleségével,ha megcsalja őt.Valószínüleg vágyik valami másra,nem kap meg valamit a feleségétől,de még mindig szereti őt.
2010. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1 honapja vagyunk egyutt es ok 4 eve hazasok
2010. jan. 4. 19:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

24 éves létedre ennyire naív vagy?

--100%, hogy nem szeret

-- ha téged szeretne már elhagyta volna a feleségét érted

--egy pasi nem képes 2 nőt szeretni

--neki ez így kényelmes, mert otthon van a csicska, te meg a női nemi szerv.


Ne haragudj, nem téged akartalak megsérteni, minél előbb lépj ki ebből a hálátlan kapcsolatból!!!

Remélem van egy cseppnyi tartás benned!

L.25

2010. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretne nem tenne ilyet veled. Valószínű nagyon kényelmes neki így ahogy van, és amíg engeded, így is marad.


Gyerekük van?

2010. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekuk
2010. jan. 4. 19:12
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem elég egyértelmű hogy mire is hajt....egy fiatal lány nagyon vonzó egy nős pasinak!ne vesztegesd el a szépségedet egy ilyen kapcsolatra!

kérdezd meg hogy elhaggya e a feleségét ,ha nem akkor hagyd ott.

2010. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
1 hónapos kapcsolat miatt,otthagyná a feleségét? Akkor te leszel a következő akit elhagy egy másik nőért.Ennyi idő alatt nem lehet megismerni,csak kiismerni!
2010. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy hónap után még szép, hogy nem hagyja el a feleségét.
2010. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
majdnem pontosan ugyanolyan a helyzetünk. én 22 vagyok, és egy 30 éves férfit szeretek, aki 8 éve van együtt a feleségével. több, mint egy éve ismerem már, és szintén úgy érzem, hogy ő életem szerelme, de tudom, hogy nem fogja elhagyni a párját. elmondta ezt, ahogy Neked is elmondták. ezért - bár a szívem szakadt meg - kiléptem a kapcsolatból. Neked is ezt kell tenned! ha maradsz, és reménykedsz, az valószínűleg csak öncsalás. csak elpazarlod a legszebb éveidet valakire, aki nem is érdemli meg igazán. légy erős!!
2011. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!