Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, ami miatt egy férfi...

Mi az, ami miatt egy férfi ilyen változásokat vállal be?

Figyelt kérdés
A párom hirtelen teljesen felforgatta az életét. Újra elkezdett foglalkozni a külsejével, új haj, elkezdett fogyózni, kondizni, sőt, még másik munkát is keres, esetleg tanulni is szeretne. Én már hónapok óta mondogattam neki ezeket, hogy jó lenne (persze nem traktáltam ezzel folyton, csak kérdezgettem min változtatna, és ezeket mindig elmondta, de soha nem valósította meg, pedig mondtam neki, hogy mindenben támogatnám. Most meg kicsit megijedtem a hirtelen változásoktól. Ötletem sincs, hogy mi adott neki ennyi erőt, energiát, hogy hirtelen meglépje ezeket a hatalmas lépéseket, ráadásul mindet egyszerre. Aggódom, hogy mi van, ha valaki másnak akar tetszeni esetleg. Az elmúlt 1 hónapban elég stresszes voltam a suli miatt, és elég sokat veszekedtünk, de mindig biztosított róla, hogy szeret és hogy majd túl leszünk ezen. Most viszont félek. Szerintetek bevállalhat ennyi hirtelen változást egy férfi csak úgy? Nekem nem lenne hozzá erőm.
2011. szept. 15. 19:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is érzem, hogy kicsit nevetséges ez az egész. Amúgy nem vagyok sem gyanakvó, sem féltékenykedő, általában az ilyen dolgokról nem vitatkozom. Előbb utóbb úgyis kiderülne ha lenne más, nyomozni nem szeretnék, csak nekem olyan hirtelen jött ez az egész.

Nálam ezeket a dolgokat hosszas elemzés, gondolkodás előzi meg, kell legalább 2hét mire rászánom magam, végiggondolom, hogy biztosan nem követek-e el hibát (például munkahely váltásnál). De nála ez nem így működik ahogy látom, mert mint már írtam, ez mind egyik napról a másikra történt, semmit nem említett ezzel kapcsolatban. Ezért furcsa csak.

2011. szept. 15. 20:50
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálam ezeket a dolgokat hosszas elemzés, gondolkodás előzi meg, kell legalább 2hét mire rászánom magam, végiggondolom, hogy biztosan nem követek-e el hibát (például munkahely váltásnál).



Nala is ugyanaz a helyzet, csak neked tunik hiphopnak

2011. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!